Wonder Woman 1984


دانلود Wonder Woman 1984

راه اندازی مجدد جایی که ما از آنجا خارج شده ایم یا تقریباً شروع کردیم: بعد از موفقیت اولین Wonder Woman ، در اینجا DC / Warner Bros فصل دوم ماجراهای معروف ترین سوار 900 پوندی را که به سادگی با عنوان Wonder Woman 1984 راه اندازی می شود ، راه اندازی می کند.
سی و پنج سال دست را برگردانیم ، برگردیم به روزی که دیانا پرنس / زن شگفت انگیز زندگی خود را با متناوب هویت غیرنظامی خود به عنوان یک متخصص هنری ادامه می دهد و یک ابرقهرمانی و تقریباً هفتاد سال از ورودش به دنیا می گذرد. مرگ و میرها به طور مستقیم از جزیره بهشت ​​(همچنین به نام Themyscira) ، زادگاه آمازون ها که در انزوا زندگی می کنند ، می باشد. دو خبر ناخوشایند اما برای ناراحت کردن زندگی دیانا آماده است: ماکسول لرد و باربارا مینروا وارد زندگی او می شوند اما مهمتر از همه عشق به زندگی او ، هواپیمای آمریکایی که تقریبا هفتاد سال قبل از استیو ترور درگذشت ، به طور معجزه آسایی دوباره در زندگی ظاهر می شود ، گویی نه یک روز از فداکاری قهرمانانه او در سال 1918 می گذرد.
فیلم مستقل جدید اختصاص داده شده به آنچه محبوب ترین و موفق ترین شخصیت همیشه موفقیت آمیز DC Extended Universe تاکنون نیست ، Wonder Woman 1984 به کارگردانی همان کارگردان فیلم اول پتی جنکینز با تأیید استودیو ها انجام می شود.
با ترک داستان اصلی از اجباری ، زمان آن رسیده که یک زن شگفت انگیز کاملاً از نقش و توانایی های خود آگاه باشد ، با یک دوره – دهه 80 – که به مد روز گذشته است و این که ، در زندگی واقعی ، یک سرمقاله معتبر را نیز دیده است. احیای شخصیت پس از یک مرحله دردناک تر که در دهه 60 و 70 تجربه شد.
گال گادوت شدید برای چهارمین بار در نقش قهرمان par excellence از DC Comics باز می گردد و کریس پین نقش سرباز قهرمان آمریکایی استیو ترور را از سر می گیرد ، در حالی که آنها برای دومین بار در نقش های ملکه هیپولیتا و آنتیوپ کونی از سر می گیرند. به ترتیب نیلسن و رابین رایت.
در عوض ورودی های جدید بازیگران توسط پدرو پاسکال ، گابریلا وایلد و بالاتر از همه کریستن ویگ بازیگر اکثرا طنز که کاملاً تغییر می دهد ثبت نام می کند و در نقش باربارا مینروا ، شخصیت اصلی در امور مقاله Wonder Woman ظاهر می شود. .

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Without Remorse


Wonder Woman 1984
، فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *