دانلود فیلم Perry Mason


دانلود فیلم Perry Mason

Miniseries تولید شده توسط رابرت داونی جونیور ، در دهه 30 داستانهایی را از آن گرفته شده است که در ابتدا این ستاره را به عنوان یک بازیگر درگیر کرده است. متیو رایس شخصیت اصلی است. بازیگران همچنین شامل تاتیانا ماسلانی و جان بزرگ لیتگاو هستند. به کارگردانی تیم ون پاتن ، یکی از محکم ترین کارگردانان HBO سالها است. به فیلمنامه رولین جونز و ران فیتزجرالد.

Perry Mason فیلم تو سریال

دانلود فیلم Survive the Night


دانلود فیلم Survive the Night

فرانک یک کلانتر بازنشسته است که وقتی دو جنایتکار فراری زندگی عزیزانش را تهدید می کنند ، مجبور به اتکا به مهارتهای شغل قبلی خود است. بعد از اینکه برادرش ماتیاس در اثر سرقت بد مجروح شد ، جیمی پزشک آسیب شناسی ریچ را از بیمارستان به خانه اش تعقیب کرد. جیمی تصمیم گرفت همسر و دختر ریچ را گروگان بگیرد ، سپس دستور داد که این مرد به برادرش عمل کند. این برای ریچ که برای اطمینان از امنیت خانواده خود با پدرش فرانک همکاری می کند ، خوب است.

Survive the Night فیلم تو سریال

دانلود فیلم The Stranger


دانلود فیلم The Stranger

همه ی ما رازهایی داریم. براساس رمان هارلان کوبن ، غریبه از ما سوالی را می پرسد که همه از آن ترسیده اند: آیا ما واقعاً افراد نزدیک به ما را می شناسیم؟

The Stranger فیلم تو سریال

دانلود فیلم Run


دانلود فیلم Run

Run فیلم جدید ترسناک است که توسط آنش چاگنتی ، کارگردان با استعداد جستجو غافلگیرانه امضا شده است. فیلمی که سارا پائولسون را در بازیگران بازی می کند ، همه چیز درباره یک رابطه مادر و دختر بیمار است.
در بازیگران در کنار سارا پائولسون تحسین شده ، ما می بینیم Kiera Allen جوان اولین فیلم خود را پس از حضور در یک فیلم کوتاه 2014 ، Ethan & Skye. آلن ، دانشجوی نوشتن خلاق در دانشگاه کلمبیا ، استعدادی است که باید به آن توجه کند.
اجرای روابط عجیب و غریب ، با کانتورهای مرموز ، بین دایان و کلوئه شرمن ، به ترتیب مادر و دختر. یکی توسط سارا پاولسون و دیگری توسط کیرا آلن بازی می کرد. به رغم بی تجربگی او ، بازیگر جوان انتخاب شد تا دختری را که مجبور به ویلچر شده بود بازی کند ، اما به دلیل ناتوانی او مهار نشد. آنقدر که در بعضی از مواقع شروع به پرسیدن سؤالاتی در مورد مادری می کند که به نظر می رسد زندگی خود را فدا کرده است تا از دخترش مراقبت کند ، اما چه کسی در واقعیت می تواند یک راز پنهان کند. آنها با هم در یک خانه زیبا اما جدا از هم زندگی می کنند ، به دور از همه چیز و به خصوص از دیگر افراد. هنگام بروز درگیری ، به نظر می رسد خود خانه به یک زندان تاریک تبدیل شده است. از این گذشته ، فیلم همه اینجاست ، در تقابل یک مادر و یک دختر و در ابهام داستان که هنوز مشخص نیست چه کسی از این دو شخصیت واقعاً مشکلاتی دارد.
این فیلم چالش جالبی را در جبهه کارگردانی نشان می دهد ، زیرا توسط آنیش چاگنتی امضا شده است که پیش از این همه به لطف موفقیت در سال 2018 در جستجو ، همه را شگفت زده کرده بود ، اولین اثر بلند او با توانایی کمتر از 75 میلیون با هزینه کمتر از میلیون دلار بود. بار دیگر در کنار Chaganty در نگارش فیلمنامه ، Sev Ohanian را می یابیم که فیلم قبلی را با او امضا کرد.
با توجه به اینکه اکنون می توان یکی از ملکه های بزرگ ترسناک مدرن را پس از موفقیتی که با حضور وی در سریال آمریکایی Horror Story داشت ، با پنج نامزدی امی نیز به دست آورد ، مطمئناً فصل سارا پالسون موجزترین فیلم است. و علی رغم تجربه خود در این ژانر داستانها ، پائولسون توضیح داد كه برای ورود به بخشی از این فیلم ، فیلم كری را مطالعه كرد (براساس رمان مشهور استفن كینگ و امضا شده برایان دی پالما) و تفسیر پیپر لوری در نقش مارگارت وایت ، مادر مظلوم سیسی اسپاسک. برای تکمیل تصویر ، توصیفی که این بازیگر باتجربه از حضورش در فیلم توسط همکار تازه کارش ارائه داده است ، می گوید برای او هر روز در مجموعه “اینطور بود که انگار همیشه صبح کریسمس است”. اسپلندیدو

Run فیلم تو سریال

دانلود فیلم Train To Busan 2


دانلود فیلم Train To Busan 2

دونگ وونانگ یک سرباز سابق است که می تواند از شبه جزیره کره فرار کند ، مکانی که اکنون به زامبی ها آلوده شده و توسط ملل دیگری که سعی در جلوگیری از انتشار ویروس دارند به یک محله گتو تبدیل شده است. مرد با خدمه مأموریت یافت تا چیزی را بازیابی کند ، مرد وارد بندر اینچئون می شود تا به سئول برسد اما مورد حمله قرار می گیرد. در اینجا او خواهد فهمید که هنوز بسیاری از بازماندگان آلوده در شبه جزیره وجود دارند.

Train To Busan 2 فیلم تو سریال

دانلود فیلم Escape From Pretoria


دانلود فیلم Escape From Pretoria

تیم جنکین آفریقای جنوبی است که تروریست محسوب می شود. زندانی در سال 1978 به دلیل درگیری در عملیات مخفی ضد آپارتاید ، تصمیم به فرار از زندان گرفت.

Escape From Pretoria فیلم تو سریال

دانلود فیلم Antebellum


دانلود فیلم Antebellum

ورونیکا نویسنده موفقی است که ظاهرا کاملاً به لطف دستیابی به شغلی که همیشه در آرزویش بوده ، در زندگی کاملاً به دست آمده است. او وقتی زندانی می شود که در یک واقعیت موازی وحشتناک زندانی شود ، جایی که هر لحظه می تواند آخرین لحظه باشد ، وضعیت او به شدت تغییر می کند. برای جلوگیری از گرفتاری همیشه در این دنیای وحشت و وحشت ، Veronica باید پرده از راز دیوانه و باستانی که در پشت این همه درد و رنج پنهان است ، قبل از اینکه خیلی دیر شود ، پرده برداشت.
Antebellum تریلر نسل جدیدی است که با دوزهای بزرگی از سینمای ترسناک مخلوط شده و قادر به تحریک عجله آدرنالین بسیار قوی در مخاطبان است ، تولید شده توسط Lions Gate و Sean McKittrick ، ​​در میان دیگران همچنین Scappa – Get Out ، BlackKklansman ، Noi و Donnie Darko. .
داستان دو هواپیمای زمانی متفاوت را با هم می آمیزد که در آن واقعیت معاصر و گذشته استعماری و برده داری ایالات متحده آمریکا با هم همپوشانی دارند و یک تضاد آشکار بین امروز ، رضایت بخش اما ناقص و دیروز ، وحشتناک ، پریشان کننده ، سرکوبگر و اساساً ناعادلانه ایجاد می کند. این دو کارگردان جرارد بوش و کریستوفر رنس ، نویسنده هایی نیز از سوژه ها و فیلمنامه ها هستند که چند سالی است که به صورت جفت کار می کنند اما برای عموم مردم کاملاً شناخته نشده نیستند زیرا آنها عمدتا در دنیای فیلم های کوتاه فعال بودند: در در حقیقت ، این فیلم اولین تولید عالی است که با آن خودشان را اندازه می گیرند.
بازیگران نقش اصلی را ژانیل مونه ، یک هنرمند چند وجهی با اصالت اهل کانزاس می بینند که بیش از ده سال در دنیای موسیقی فعالیت داشته است (او سه رکورد و برخی EP را به اعتبار خود دارد) و کسی که به سینما و تلویزیون نقل مکان کرده در سالهای اخیر ، همچنین در مهتاب ظاهر می شود. آنها شرکت او را غنی سازی کارکت بازیگران حاضر می دانند: اریک لنگ ، بازیگر کودک سابق جنا مالون (که طرفداران دونی دارکو احتمالاً در نقش گرتچن راس به خاطر خواهند آورد) ، جک هاستون ، کیرسی کلمونز و گابوری سیدیبه که حضور دائمی سریال Empire.

Antebellum فیلم تو سریال

دانلود فیلم Dark Waters


دانلود فیلم Dark Waters

داستان واقعی تعهدات مدنی راب بلوت ، وکیل سینسیناتی که به عنوان قهرمان صنایع شیمیایی به نظر می رسد متهم آنها در یک جنگ صلیبی بیست ساله است. در اواخر دهه 1990 ، راب به تازگی در موسسه حقوقی خود شریک زندگی شده است و با همسرش سارا و یک فرزند تازه متولد شده ، از زندگی خانوادگی مسالمت آمیز لذت می برد. اما بازدید از دفتر Wilbur Tennant ، یک کشاورز ویرجینیا که مادربزرگ خود را می شناسد ، زندگی او را برای همیشه تغییر می دهد: حیوانات مزرعه به طرز عجیبی رفتار می کنند ، و Tennant متقاعد شده است که این تقصیر آب دریاچه ای است که آنها می نوشند. همان جایی که غول شیمیایی دوپونت ده ها سال است که زباله های سمی را رها می کند.

Dark Waters فیلم تو سریال

دانلود فیلم The Witches


دانلود فیلم The Witches

بر اساس کلاسیک ساخته روالد دال ، این فیلم داستان ترسناک ، سرگرم کننده و خارق العاده از یک پسر 7 ساله را که با گروهی از جادوگران ملاقات می کند ، روایت می کند.

The Witches فیلم تو سریال

دانلود فیلم Coffee and Kareem


دانلود فیلم Coffee and Kareem

پلیس جیمز قهوه در زندگی خود دو مشکل دارد: او بی کفایت و عاشق ونسا منینگ است. خیلی بد او مادر عزیز کریم وحشتناک است ، دوازده ساله سرکش و انزجار که آماده روبرو شدن با قاچاقچیان مواد مخدر برای از بین بردن ناپدری مشتاق ناشناخته است. یک بلای جسورانه بین اعضای خانواده و جنایتکار که می بیند آنها در حال جنگیدن ، فرار ، توهین به یکدیگر ، آشنایی با یکدیگر و جنگیدن کنار هم هستند.
کریم دوازده ساله ، عاشق زبان ناپاک ، با رویای تبدیل شدن به رپ و Myke Tyson به عنوان الگوی زندگی ، یک شخصیت معمولاً Netflix است.
به نظر می رسد که از Stranger Things خارج شده است (ممکن است این یکی دیگر از دوستان این گروه باشد ، در گاتن ماتاراززو ، اما مبتذل تر) ، مانند پایان دنیای لعنتی. از طریق اوست که کارگردان مایکل داور زندگی آنچه را که یک ماجراجویی غیرمعمول خانوادگی است ، می دهد: فرار دو نفر از جنایتکاران فاسد و پلیس که فرصتی برای آشنایی با یکدیگر – و جلوی توهین به یکدیگر – می شود.
اختلاط شخصیت های متضاد به خودی خود باعث نشاط و خوشحالی می شود ، سپس با جوک های میخانه ، زبان عامیانه حومه شهر یا میمون به سبک رپر پر می شود ، در بعضی مواقع خنده دار می شود. عمدانه طنز ، مسلماً اغراق آمیز ، با تصاویر پس زمینه و سایر صحنه های سطح زوال عقل ، فیلمی است که به وضوح ادعای دیگری جز سرگرمی و سرگرمی بیننده ندارد.
یک فیلم غیرقانونی سیاسی کلانشهر b برای استنباط و ایجاد خنده مردم در مورد همه چیز ، از مشکلات نوجوانان گرفته تا فساد ، از قاچاق مواد مخدر گرفته تا نژادپرستی ، از اضطراب اجتماعی گرفته تا مسائل خانوادگی.

Coffee and Kareem فیلم تو سریال