Onward


دانلود فیلم Onward

در دنیای خیالی که پیشرفت تکنولوژی با ما برابر شده است ، جن ال ایان بزرگسالی مانند بسیاری دیگر است ، دست و پا چلفتی است و از خودش خیلی مطمئن نیست. مادر لورل و برادر بزرگ آتشفشانی بارلی نمی توانند خلاء بجا مانده از پدری را که قبل از تولد ایان ناپدید شد ، به طور کامل پر کنند ، اما برای شانزدهمین سالگرد تولد او پسر به عنوان یک هدیه جادویی دریافت می کند که می تواند باعث شود او 24 ساعت دوباره به زندگی برگردد. طلسم فقط “نیمه راه” موفق می شود ، به سادگی باعث می شود پاهای وروج والدین ظاهر شود و دو برادر را به سمت یک ماجراجویی در برابر زمان سوق دهد تا در نهایت چهره پدر دوباره دیده شود.
اولین داستان اصلی پیکسار سه سال پس از Coco ، Onward یک ورود سطح خوبی در کاتالوگ بزرگ در حال حاضر خانه انیمیشن دیزنی است ، با تأثیر عاطفی مطمئنی اگرچه جزء پیچیده ترین یا ثروتمندترین ها از نظر روایت نیست.
دومین اثر توسط کارگردان دن اسکنلون ، که در سال 2013 اولین حضور خود را با دانشگاه Monsters University انجام داده بود ، Onward سادگی کارت برنده را می سازد ، مانند نمونه ای که علی رغم اینکه بالاترین نیست ، یک بازی جادویی را تصمیم می گیرد.
فیلمی در مورد جادو اما در واقع مجذوب زندگی روزمره می شود ، از دنیایی خارق العاده می گوید که به خود اجازه داده است تا با راحتی نرم شود و که اگرچه با تلویزیون مانند Wall-E به یکی کاهش نمی یابد ، اما حداقل قدرت را فراموش کرده است. جادوها و لعنتهای جادویی که به صفحات کتاب و بازی با ورق و پیوندها و تک شاخها برای نبرد باقیمانده زباله در پیاده رو می جنگند. با عنوانی که برای دعوت از یک جهت باز میگردد ، همانطور که در بالا! ، دعوت این بار این است که به جاده بروید (سرنشین ون “شکسته” و نقاشی شده) ، و درگیر شدن ، همیشه “جلو” و احتمالاً بدون واضح ترین راه را انتخاب کنید.
اسکنلون خود موفق می شود ، حتی در فیلمی با سیستمی که قبلاً مانند همه داستان های اساطیر و پیشگویی ها نوشته شده است: به بعد یک اقدام سوم را به دست می آورد که همه گریه کند زیرا می داند چگونه محبت ها را هدایت کند و پیوند بین برادران را در دنیای مادران اجباری پیدا کند. چهره های پدر را با تعقیب و محبت خالی می کند. مطابق دفترچه کارخانه پیکسار ، ایده اصلی کوچک و غالبا شخصی است ، در این حالت از کودکی کارگردان که صرف پدر نشده است صرف شده است ، و اعدام به اندازه کافی لمس می کند تا شما را به فراموش کردن تصویری از جهان ساخته شده از زندگی استانی ، تعالی تبدیل کند. نقش های خانوادگی گذشته و نه از دست رفته (و شاید هرگز وجود نداشت).

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Dracula

Onward فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *