Love Death + Robots


Love Death + Robots

روبات هایی که ناپدید شدن انسان را زیر سوال می برند ، زنانی که در عرصه هیولا با دهشت زنی مبارزه می کنند ، دهقانان با اسکلت های سنگین مسلح برای دفع انبوهی از حشرات غول پیکر ، ماست های حساس ، مأموریت های نامناسب فضایی ، زباله هایی که به زندگی می آیند ، تکامل و تکامل یک هوش مصنوعی و کل جهان در یک فریزر: اینها فقط برخی از داستانهای این گلچین از شلوارهای متحرک هستند.
ویترینی برای مطالعات انیمیشن ، با بیشتر هنرمندان غربی (از جمله ایتالیایی گابریل پنناشیولی) ، که به نظر می رسد کمی بیشتر از یک ویترین فنی بسیار عالی اما با هیچ چیز یا تقریباً چیزی برای گفتن نیست.
ایجاد شده توسط تیم میلر ، کارگردان Deadpool و بازگشت Terminator آینده ، و تولید شده توسط وی به همراه دیوید فینچر ، Love Death & Robots یک گلچین برای بزرگسالان است و نتفلیکس حتی در هجده سالگی در توصی دیدگاه خود ممنوع است. انیمیشن ها از تکنیک ها و سبک های مختلفی مانند Animatrix ساخته شده توسط The Wachowskis سالها یا اخیراً مجموعه شلوارک های ساخته شده برای جهان از بازی های ویدئویی “Halo” ساخته شده است. با این حال ، در این مورد ، یک تنظیم واحد برای قاب وجود ندارد و نویسندگان این آزادی را داشته اند که خود را تنها با درخواست داستانی علمی تخیلی ، تقریباً همیشه علمی ، اما در بعضی موارد ، صرفاً وحشت کنند.
با خواندن اعتبار قسمتها ، می فهمیم که تنها عنصر استمرار ، کار روی پرده های های فیلیپ گلات است که داستانهای مختلفی را با اقتباس از آنها برای مطالعات بیشمار مورد بررسی قرار داده است. داستان های کوتاهی از جو لانسدیل ، جان اسکالزی و مارکو کلوس وجود دارد ، اما برخی از داستان ها که توسط خود انیماتورها نوشته شده اند ، مانند داستان کوتاه ترین فضیلت: شاهد از آلبرتو میلوگو ، در حال حاضر در میان هنرمندان اصلی Spider-Man: یک جهان جدید ، در واقع استفاده از آنوماتوپیا از سر گرفته می شود. در اینجا نوعی پارادوکس از زمان بازگشتی به نمایش در می آید ، حلقه ای که در آن می توان نقش شخصیتهای اصلی را به منظور مبادله قرار داد ، همه در هنگ کنگ مستقر شده اند و با تعداد زیادی عکسهای فرونتال از یک کلوپ فتشی عبور می کنند. در این حالت ، مانند سایرین ، برش “بزرگسال” متاسفانه بسیار آزاد است ، فقط به دلیل امکان پذیر است ، نه اینکه با یک احساس واقعی در داستان پخش شود ، روی صفحه نمایش پخش شد.

مطالب پیشنهادی  کلید

Love Death + Robots

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *