دانلود فیلم Becoming


دانلود فیلم Becoming

میشل اوباما در پایان زندگی نامه خود ، یک تور تبلیغاتی را آغاز کرد که 34 شهر ایالات متحده را لمس کرد ، در جلسات در مقابل تماشاگران اقیانوس شرکت می کرد و توسط شخصیت های برجسته – از اپرا وینفری گرفته تا کانن اوبراین – اداره می شد ، اما حتی به گروه خوانندگان ساده ، دانش آموزان و کلیساها. فیلمساز مستند نادیا هالگرم گام به گام او را دنبال کرد و گزارشی از سخنرانی های برگزار شده در انظار عمومی و خصوصی ، امضاها و پشت صحنه این تور دورهمی را که نشانگر حوضه بین زندگی مداوم در کانون توجه بانوی اول سابق و آینده آن بود ، بیان کرد. تعریف شود
تبدیل شدن – داستان من میشل اوباما را در مصاحبه های طولانی شخصی ، اما همچنین برخی از اعضای خانواده او – مادر ، برادر بزرگتر ، دو دختر – و چهره های مهم تجربه او در کاخ سفید می گوید: محافظ کارل ری ، مشاور سیاسی ملیسا وینتر ، مردیسم کوپ ، آرایشگر مد.
هر یک از مصاحبه شوندگان قطعه ای از معما را که راه این دختر آفریقایی تبار آمریکایی است که در یک خانواده با شرایط متوسط ​​اما پر از عشق به دختر کوچکش در شیکاگو جنوبی بزرگ شده ، کنار هم قرار داده است. از داستانها و عکسهای دوران کودکی و نوجوانی او اولین کلاس در رأی به کمال پدیدار می شود: ویژگی ای که در طول سالهای حضور در کاخ سفید که “سطح کمال مورد نیاز بسیار بالا بود ، نیمی از اولین جفت رنگ ریاست جمهوری “.
دختر یک مادر خواستار “که برادرم را ترجیح می داد” و پدری که از یک بیماری تحلیل برنده رنج می برد و حضور او را غیرقابل تحمل می کرد ، خواهر یک پسر کاریزماتیک که در تحصیلات تبحر داشت ، میشل همیشه باید ثابت کند که زمانی که در ابتدا توسط دانشگاه پرینستون رد شد زیرا “نامناسب” بود. هاروارد توسط هاروارد دنبال می شود و سپس به عنوان یک وکیل تمرین می کند ، و در نهایت برخورد مرگبار با باراک.
میشل ، که ازدواج آنها را بر اساس متقابل متقابل توصیف می کند ، می گوید: “من هرگز نمی خواستم فقط زائده رویاهای او باشم” . بگذار شوهرم من را اینگونه بسازد. “

Becoming فیلم تو سریال

دانلود فیلم Respect


دانلود فیلم Respect

حالا نوبت او است ، همه نگاهها به جنیفر هادسون است که برای تأیید چقدر خوب ، اگر نه خارق العاده باشد ، قبلاً در Dreamgirls ، فیلمی که با آن برنده اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شده است ، نشان داده است ، زیرا اکنون او مجبور به بازی در این نقش است. از آرتا فرانکلین در مقاله احترام.
به نظر می رسد که این ملکه روح بود که حکم کرد جنیفر هادسون ، خواننده ، بازیگر و نامزد نهایی چاپ سوم استعداد American Idol ، باید پا به کفش او بگذارد.
درک برای کسانی که آمریکایی نیستند و حتی سیاه پوست نیستند ، درک وزنی که بر دوش هنرمند خوب افتاده دشوار است ، زیرا فرانکلین که پس از یک کار طولانی مدت در 16 آگوست 2018 درگذشت (اولین تک آهنگ او در سال 1956 منتشر شد) ، یک نماد است که نه تنها موسیقی بلکه حقوق مدنی نیز محسوب می شود. در حقیقت ، این فیلم می خواهد فریادهای یک زن و خواننده را که زندگی موسیقی بسیار شدیدی را تجربه می کنند ، زندگی احساسی و شخصی کار آسانی نیست ، اما مهمتر از همه او استعداد خارق العاده ای است. ناگفته نماند که هادسون در حال بازگشت از شرکت در موسیقی گربه های ناخوشایند است. اما در حال حاضر از تصاویر اول و تیزر احترام ، با ذکر مختصری از آهنگی که عنوان فیلم را به دست می آورد ، به نظر می رسد شرط بندی برنده شده است.
برای کارگردانی فیلم نیز یک انتخاب غیر پیش پا افتاده انجام شد. در حقیقت ، او را لیزل تامی می نامیدند: این کارگردان آفریقای جنوبی بیشتر به خاطر کار در تئاتر شناخته می شود ، جایی که او صحنه بازی درام “گرفت” را به خاطر می آورد و همچنین “منجمد”.
مطمئناً ما دوباره با یک فیلم زندگی می کنیم که بعد از موفقیت اخیر Bohemian Rhapsody روی ملکه و به ویژه در مورد فردی مرکوری و همچنین آنچه به التون جان اختصاص داده شده است ، تحت عنوان Rocketman. و اگر زندگی آرتا فرانکلین قطعاً شایسته یک فیلم از آغاز آواز خواندن در گروه کر کلیسای باپتیست Detroit است ، فقط بازیگران را تماشا کنید تا بفهمید که به هر حال همه چیز خوب پیش رفته است. در واقع ، ما در نقش پدر آرتا ، سی.ال. فرانکلین ، همچنین یک شخصیت خارق العاده ، معروف به “صدای میلیون دلاری” ، فارست ویتاکر بزرگ ، برنده اسکار برای آخرین پادشاه اسکاتلند ، اما همچنین در بازی در پرنده ، زندگینامه چارلی پارکر ساخته کلینت ایستوود. مری جی. بلیژ به عنوان خواننده موسیقی جاز دینا واشنگتن و سپس تیتوس برگس و تیت دونووان انتخاب شد.

Respect فیلم تو سریال

دانلود فیلم Minamata


دانلود فیلم Minamata

در سال 1971 ، اوژن اسمیت ، عکاس آمریکایی ، معروف به خدمات خود در جنگ جهانی دوم که توسط مجله لایف منتشر شد ، از مترجم آیلین موارد مسمومیت در دهکده میناماتا در ژاپن را آموخت. یوجین که توسط مدیر حیات ، باب هیز فرستاده شده است ، با جامعه ماهیگیری محلی تماس گرفته و با کمک خود آیلین و سایر فعالان ، اسناد مربوط به ناهنجاری های دوربین و بیماری های ژنتیکی ناشی از زباله های صنعتی غول شیمیایی Chisso را ثبت می کند. با کار او و اعتراضات مردم مینیماتا از هر لحاظ مخالفت خواهد شد ، اما اسمیت می تواند عکس های خود را منتشر کند ، بنابراین Chisso را تحت فشار قرار می دهد تا خسارت قربانیان و خانواده های آنها را جبران کند.
بعد از آب بد ، فیلم هالیوودی دیگری که یک مورد مشهور از آلودگی محیط زیست را تقبیح می کند: این ژانر دیگر سینمای تحقیق نیست ، بلکه بیوگرافی یک چهره مشهور در عکاسی خبری آمریکا است.
عکسی که یوجین اسمیت در سال 1971 در خانه ی دختری با سندرم میناماتا انجام داد – “توموكو توسط مادرش حمام می شود” ، نوعی تقوا مدرن كه مادری را نشان می دهد كه از دختر اسپاستیک خود در یك وان استفاده می كند – امروز به عنوان یكی از مهمترین ها محسوب می شود. پرتره های عکاسی از 900. در فیلم اندرو لویتاس ، در اوج کار تحقیقاتی اسمیت ، به پایان می رسد. و مانند بقیه عکسهایی که عکاس آمریکایی در طول اقامت خود در ژاپن گرفته ، بیش از بازسازی در جنبه های تصویری خود – نور ، دیدگاه ، لحظه – “گفته می شود”.
علی رغم خاستگاه کارگردان ، که در گذشته به عنوان نقاش و مجسمه ساز نیز فعالیت می کرد ، این فیلم یک داستان بیوگرافی کلاسیک هالیوودی است که هرگز از این فرصت استفاده نمی کند و به بازتابی در مورد نقش عکس در مستند سازی و آشکار سازی واقعیت و استوریا تبدیل می شود.
در تفسیر جانی دپ ، که با ریش خاکستری تقلبی و موهای مجعد ساخته شده است ، اسمیت آشکارترین ضدقهرمانهای نفرین شده است ، وسواس از خاطرات آنچه که او دید ، مشروبات الکلی ، کثیف ، تکرار پذیر است. ظاهراً این یک پرتره وفادار به اصل است که نه تنها در ظاهر بدنی تقلبی: در اوایل دهه 70 اسمیت عملاً کار را متوقف کرده بود ، او در برخورد با “زندگی” بود و یکی از مینیماتا آخرین گزارش او بود. اما لویتاس و نویسندگانش دیوید کسلر ، جیسون فرمان و استفان دیوترز برای بیرون آمدن از فضای عادی سینما هیچ کاری نمی کنند.

Minamata فیلم تو سریال

دانلود فیلم Planet of the Humans


دانلود فیلم Planet of the Humans

این فیلم به بررسی اثرات مخرب تغییرات آب و هوا می پردازد و همانطور که بیانیه راه اندازی توضیح می دهد ، جنبش های محیطی را مورد انتقاد قرار می دهد ، متهم به “داشتن نبرد از طریق سلسله انتخاب های فاجعه بار” ، با اعتقاد بر این که صفحات خورشیدی ما را نجات داده و به منافع منافع تسلیم می شود. وال استریت. سیاره انسانها قرار بود امسال به سینماها بیایند ، اما مور و گیب تصمیم گرفتند بلافاصله آن را منتشر كنند ، در مواقع اضطراری كروناویروس ، با این امید كه مردم “نقش انسانها را در اکوسیستم شکننده ما بازتاب دهند.”

Planet of the Humans فیلم تو سریال