دانلود فیلم Once Upon a Snowman


دانلود فیلم Once Upon a Snowman

این فیلم کوتاه منشا of آدم برفی اولاف است که در حال حاضر یکی از قهرمانان ماجراهای فروزن است. داستان اولین قدم های زندگی اولاف را هنگام جستجوی هویت خود در کوههای پوشیده از برف در نزدیکی آرندل دنبال می کند.

Once Upon a Snowman فیلم تو سریال

دانلود فیلم Phineas and Ferb the Movie- Candace Against the Universe


دانلود فیلم Phineas and Ferb the Movie- Candace Against the Universe

سفر در کهکشان دو برادر ناتنی Phineas و Ferb تصمیم گرفت تا Candace را نجات دهد ، که پس از ربودن توسط بیگانگان ، عاری از خواهر و برادر آزار دهنده ، یک جهان کامل را در یک سیاره دور پیدا می کند.

Phineas and Ferb the Movie- Candace Against the Universe فیلم تو سریال

دانلود فیلم Over the Moon


دانلود فیلم Over the Moon

دختری روشن و مصمم و علاقه مند به علم تصمیم می گیرد موشکی بسازد تا به ماه برسد و وجود یک الهه افسانه ای را ثابت کند.

Over the Moon فیلم تو سریال

دانلود فیلم The Willoughby


دانلود فیلم The Willoughby

از یک کتاب طنز برای افراد کوچک نویسنده مشهور آمریکایی ، لوئیس لوری ، فیلم انیمیشن The Willoughby Family آمده است. از 22 آوریل که در نتفلیکس پخش شده است ، آن را کارگردانی و فیلمبرداری کرده است (همراه با مارک استنلیگ) توسط کریس پرن که بخاطر کار با Piovono polpette 2 معروف است – بازپخش بازی باقیمانده 2013.
Lois Lowry نویسنده ای است که ثروت زیادی در ایالات متحده دارد و در ایتالیا شاهد انتشار سریال های دیستوپیایی برای کودکان ، دنیای جوناس ، برای Giunti است که جلد اول آن با عنوان “The Giver – Il donatore” منتشر شده است. همچنین به یک فیلم دنیای جوناس تبدیل شوید.
خانواده Willoughby با خانواده مدرن تر جایی که به نظر نمی رسد والدین و فرزندان به یکدیگر احتیاج دارند ، با خانواده بسیار مدرن طنز آمیز است. بنابراین ، با احساس بی توجهی والدین بیش از حد مشغول مراقبت از خود و اساساً خودخواه ، چهار پسر ویلگوبی – تیم ، دوقلوهای بارنابی الف و برنابی بی ، و خواهر جین – به جای اینکه خواستار توجه بیشتر شوند ، یک برنامه جایگزین را در دستور کار خود قرار دادند. استراتژی این است که با ارسال آنها در تعطیلات طولانی و پرماجرا از شر این دو خلاص شوید. مشخصه اصلی این سفر این است که شما مجبور هستید مطلقاً بدون فرزند خود را ترک کنید. والدین هر دو شکی ندارند و با هر سفارش چمدان ، ماشین را بارگیری می کنند ، آنها بدون نگاه به عقب ترک می کنند. با این حال ، این چهار نفر تنها با یک مادر پرستار هستند که دقیقاً توسط والدین فرستاده شده اند تا از آنها مراقبت کنند. اما خدمات اجتماعی مداخله می کنند و ویلفی جوان تصمیم به فرار می گیرد. بنابراین سفر برای آنها آغاز می شود که حس خانواده را برای ویلگبی تعریف می کند.
این فیلم توسط برون انیمیشن ، کمپانی کانادایی تولید شده است که در سال 2019 در ساخت فیلم انیمیشن The Addams Family کمک کرده است. در دسترس بودن در Netflix همچنین امکان گوش دادن به آن و قدردانی از صدای بازیگران اصلی صدا نیز وجود دارد. شخصیت هایی همچون مارتین کوتاه و ریکی جروایز (که در اینجا نقش قصه گو را ایفا می کند) یا حتی جین کراکوفسکی و ویل فورته در این پروژه شرکت کردند. آلسیا کارا خواننده جوان کانادایی با منشا ایتالیایی در عوض جین یکی از برادران Willoughby است که عاشق خوانندگی است. بسیاری در ایتالیا نیز به دلیل حضور در آلبوم Nerd Heart آلبوم های J-Ax و Fedex ، “کمونیست هایی با رولکس” متوجه او شده اند. ظاهر شخصیت ها را مدیون طراح کریگ کلمن هستیم که روی فیلم های موفقی همچون ماداگاسکار ، هتل ترانسیلوانیا و همچنین خانواده آدامز کار کرده است.

The Willoughby فیلم تو سریال

دانلود فیلم The Spongebob Movie- Sponge on the Run


دانلود فیلم The Spongebob Movie- Sponge on the Run

معروف ترین اسفنج دریایی جهان با فیلم سوم خود به سینما باز می گردد: دوستان در حال اجرا از تحقیقات دیوانه وار خبر می دهند که SpongeBob و ستاره دریایی پاتریک ، شانه معمول او ، متعهد به یافتن گری ، حلزون دریایی است که مدت زیادی در آنجا بوده است. زمان حیوان خانگی آشپز Krusty Krab (اولین برخورد بین این دو و منشا دوستی آنها نیز گفته می شود). در واقع گری از خانه SpongeBob ربوده شده است و صاحبش و دوستانش باید دریابند چه کسی با این تقصیر لکه دار شده است ، اما جستجوی آنها همچنین باعث خواهد شد تا آنها با شهر گمشده شهر آتلانتیک سیتی برخورد کنند ، جایی که حتی SpongeBob و پاتریک نیز مجبورند مقابله با قمار

The Spongebob Movie- Sponge on the Run فیلم تو سریال

دانلود فیلم Mortal Kombat Legends- Scorpions Revenge


دانلود فیلم Mortal Kombat Legends- Scorpions Revenge

خانواده Hanzo Hasashi توسط گروهی از نینجا به نام Lin Kuei از بین بروند: عصبانیت هشاشی به نینجا حمله می کند ، قبل از ایستادن در جلوی جنگجو Sub-Zero ، که از او بهتر است. بدین ترتیب ، Hasashi در Netherworld ، Realth okult Real ، antechamber of جهنم به پایان می رسد که در آن او به عنوان یک عقرب دیو گرسنه انتقام می یابد. استراحت بزرگ او به مسابقات بین دو بعدی Mortal Kombat تبدیل می شود ، که توسط جادوگر شیطان شانگ تونگ نامیده می شود تا قهرمان های Netherworld بتوانند با قهرمانی های زمین روبرو شوند. در حقیقت ، بعد از نه موفقیت در برابر دوم ، به معنای پیروزی نهایی و احتمال وجود شیاطین برای پیوستن به دنیایی به دنیای دیگر است.
پس از کسب Midway در سال 2009 و حل و فصل مسائل حقوقی مربوط به حق رای دادن به حق رای دادن ، برادران وارنر در قالب فیلم های انیمیشن حماسه با الهام از بازی معروف فیلم مبارزه ای ، راه اندازی مجدد را آغاز می کند. قبل از اینکه نسخه اکشن زنده در سال 2021 اتفاق بیفتد ، نوعی سرخدار ، به سمت ایتان اسپاولدینگ واگذار شده است.
این بدون شک خشن ترین انیمیشن WB تا کنون است ، با سطح بزرگی از سخت گیری های بزرگ گینگول که قبلاً هرگز دیده نشده بود. اندامهای جدا شده ، شکاف ها ، برون رفت از بدن ، مثله شدن ، شکستگی های داخلی مشاهده شده از نمای اشعه ایکس که به طور جزئی آسیب های ناشی از هر ضربه را نشان می دهد: در مورد تماشای خشونت ، چیزی از دست نمی رود. و این احتمالاً همان چیزی است که هوادار مورتال کمبت منتظر است و در جستجوی احساسات قوی به حق رای دادن می رود. انتخابی که با اتخاذ دیدگاه عقرب ، روحیه انتقام جویانه شبیه به Ghost Rider of Comics Marvel نیز قابل توجیه است ، چنان کور شده است که باعث می شود طراحان وادار شوند تا گرافیک های موجود را تغییر دهند تا عکس العمل های عاطفی او را نشان دهند. به عنوان مثال ، این بیماری روی خون غالب تأثیر می گذارد که وقتی شیوه پاسخگوی عقرب غالب است ، به شیو Do Doom و سایر بازی های ویدیویی اکشن ، این قاب را به دست می آورد.
در حالی که تمرکز فیلم بر عقرب و انتقام وی باقی مانده است ، تنها دلیل حضور شخصیت و موتور اعمال وی ، دقیقه ها توجه به دقیقه دیگر توجه به سایر عزیزان فرنچایز ، مانند سونیا بلید ، لیو نیز اختصاص می یابد. کانگ و جانی کیج. شاید خیلی کم باشد که جنبه روایت در کنار عملکرد خالص شکل بگیرد. مطمئناً از بین این سه کیج ، کیج بهترین لحظات فیلمنامه را بدست می آورد ، و طبیعت بیهوده خود را به عنوان یک ستاره فیلم احمقانه تر می کند ، حتی اگر بهترین آن برای لوگوی وارنر وارنر در زمان افتتاحیه محفوظ باشد ، با عقرب شکارچی دافی ضعیف را می کند.

Mortal Kombat Legends- Scorpions Revenge فیلم تو سریال

دانلود فیلم Peter Rabbit 2- The Runaway


دانلود فیلم Peter Rabbit 2- The Runaway

پس از موفقیت سال 2018 ، پیتر خرگوش با فیلم جدیدی که پیگیری مستقیم فیلم اول است برمی گردد: پیتر خرگوش 2 – یک طعمه فراری در حقیقت دومین فصل از داستان های فیلم از اسم حیوان دست اموز صحبت کننده است که توسط نویسنده انگلیسی اختراع شده است. بیتریکس پاتر در اوایل قرن بیستم.
«کیفیت مورد علاقه پیتر عزت نفس وصف ناپذیر او است. شاید او واقعاً به زمان زیادی نیاز داشته باشد تا بفهمد اشتباهاتی مرتکب شده است اما مزیت واقعی او این است که وقتی درهم می خورد و اشتباه می کند ، او را به بهترین روش ممکن اصلاح می کند ».
جیمز کوردن
در این ماجراجویی جدید ، پیتر تلاش می کند تا با زندگی جدید خانوادگی با بیا و توماس که از زمان ازدواج ازدواج کرده اند ، سازگار شود و تصمیم می گیرد خانه خود را در حومه شهر باز بگذارد تا شانس خود را در این شهر امتحان کند ، جایی که یک خرگوش مسن تر و زیرک می شناسد. به نام برنابا. او فاش می کند که پدر و پیتر خود را می شناخت ، بیش از هر زمان دیگری تصمیم گرفت هرگز به عقب برنگردد ، تصمیم می گیرد در کنار او بماند و با زندگی جدیدی که از ترفندها ، ترفندها و بالاتر از همه آزادی ساخته شده است ، سازگار شود.
دو سال پس از اقتباس فیلم اول ، بازنگری در مواد اولیه پاتر اصلاح شده برای مطابقت بیشتر با سلیقه های معاصر و معاصر ، دومین فیلم بلند رسانه ای مختلط به ماجراهای کسی می رسد که زمانی در ایتالیا معروف بود پیتر کونگیلیو و امروز ، به خاطر حق رای دادن ، ما پیتر خرگوش را همانطور که در اصل است ، صدا می کنیم.

Peter Rabbit 2- The Runaway فیلم تو سریال

دانلود فیلم Scoob!


دانلود فیلم Scoob!

در سال 2019 Scooby-Doo و چهار پسری که او را در داخل Misteri & affini همراهی می کنند پنجاه سال فعالیت را جشن گرفتند: در 13 سپتامبر 1969 ، در حقیقت ، اولین قسمت از سریال اصلی انیمیشن در CBS آمریکایی پخش شد که ما با عنوان Scooby شناخته می شویم. -دو! شما کجا هستید؟.
در سال 2020 و به دنبال 50 سالگرد ، Scooby! اولین فیلم انیمیشن برای پرده بزرگ این فرانچایز ، در سینما اکران شد.
این طرح از اولین ملاقات بین خیلی جوان Scooby-Doo و Shaggy و تولد دوستی و همکاری بسیار مشهور آنها (به ویژه گوارشی ، به اصطلاح) ، بلکه اولین رویکرد با دافنه ، ولما و فرد و همچنین سرچشمه اسرار و مرتبط. با این حال ، داستان مبدا نیز با یک پرونده جدید در هم تنیده شده است ، که در آن نسخه های بزرگسالان قهرمانان ما با یک پرونده جدید روبرو می شوند که حتی سگ اساطیری سربروس را درگیر می کند …
اولین فیلم بلند انیمیشن که برای پنجاه سال حق رای دادن برای سینما طراحی شده است ، Scooby! کاملاً در CGI ساخته شده است و بعد از سی و چهار فیلم ساخته شده برای تلویزیون و بازار فیلم خانگی بین سالهای 1998 تا 2019 ، پانزده سریال تلویزیونی انیمیشن از سال 1969 تا امروز و چهار فیلم زنده اکشن ، دو برای سینما و دو برای تلویزیون ساخته شده است. در بیست سال گذشته میزان قابل توجهی از تولیداتی که در آن یک فیلم انیمیشن فوق العاده برای سینما از دست رفته است.

Scoob! فیلم تو سریال

دانلود فیلم Soul


دانلود فیلم Soul

به نمایندگی از صمیمی ترین ماهیت ما ، سعی در گفتن آن چیزی که هر یک از ما بی نظیر است ، چالش های Soul ، فیلم جدید پیکسار است که در تابستان سال 2020 اکران می شود. بار دیگر خانه تولید برخی از خلاقانه ترین ها فیلمهای سالهای اخیر – از Wall-E گرفته تا بالاتر! – هدف از تحقیق در مورد روح انسان است. پس از Inside Out ، كه سعی كرد منبع عواطف ما را تصور كند ، پیت Docter سعی می كند به عنوان منبع روح احساسات و رؤیاهای ما ، چیزی را به عنوان ذات به بدن تحویل دهد.
ستاره فیلم انیمیشن Soul جیمی فاکسکس است که نوازنده جاز جو گاردنر را بازی می کند. بسیاری از مردم نمی دانند که این بازیگر در حقیقت به عنوان یک خواننده برای دیسکوگرافی حرفه ای در دنیای موسیقی نیز دارد که در حال حاضر شامل پنج رکورد از جمله ‘غیرقابل پیش بینی’ است که در زمان انتشار در سال 2005 به مقام اول بیلبورد 200 ایالات متحده رسید. .
خلاصه داستان فیلم نقطه آغاز داستان را نشان می دهد. این یک سؤال پرسیده است: “آیا تاکنون فکر کرده اید که اشتیاق ، رویاها و علایق شما از کجا آمده است؟ چه چیزی شما را به همان شکلی که می کند؟ ” در روح ، یک معلم موسیقی و نوازنده با گروه موسیقی جاز سرانجام در زندگی خود فرصت بسیار دلخواه را دارد اما به طرز مرموز به دلیل تصادف روحش از بدن جدا می شود. هویت نجومی آن به مکانی به نام “شما سمینار” می رسد که در آن روحها قبل از انتقال به اجساد کودکان متولد نشده ، احساسات خود را توسعه می دهند. روح جو در این سرگردان نیز با 22 روبرو می شود ، روح دیگری که سالها در دام شما مانده است. دیدار مجدد بین جو و صمیمی ترین قسمت او نتیجه گیری قطعی نیست.
بازیگران بازیگرانی که به دوبله اصلی Soul فراخوانده شده اند ، باعث تعجب بسیار زیاد و مورد استقبال قرار می گیرند ، برای اینکه صدا به مادر شخصیت اصلی فیلم یعنی جو گاردنر بدهیم ، فیلیشیا رشاد را می یابیم که برای بسیاری در ایتالیا به سادگی کلر رابینسون از sitcom معروف دهه هشتاد من رابینسون.

Soul فیلم تو سریال

دانلود فیلم Trolls World Tour


دانلود فیلم Trolls World Tour

صلح بین زرق و برق وجود ندارد. بار دیگر ، دنیای زرق و برق و باران های بارانی ، آهنگ ها ، رقص ها و آغوش پاپی و دوستانش از یک تهدید خارجی شوکه شده است. پادشاه پپی ، پدرش از این بیم داشت كه این اتفاق بیفتد ، اما او راز نگه داشته بود. با این حال زمان آن رسیده است تا به پاپ ترولز فاش کنیم که آنها در جهان تنها نیستند: پنج قوم Trolls دیگر جدا از یکدیگر زندگی می کنند و به پنج ژانر مختلف موسیقی اختصاص داده شده اند: کلاسیک ، تکنو ، کشور ، تفریحی و راک. اما بارب ، ملکه مخوف سخت راک ، می خواهد تفاوتی با او از بین ببرد ، شش رشته جادویی را سرقت کند و صدایی واحد را به جهان تحمیل کند. آیا پوپی و شعبه موفق به خنثی کردن طرح آزادیخواهی او خواهند شد؟
در پیش بینی پاسخ این سؤال ، تنها محدودیت تور جهانی Trolls ، دومین فیلم از سری انیمیشن های موفق Dreamworks است.
بر خلاف اولین فیلم بلند الهام گرفته ، در اینجا هیچ دلیلی و دلیلی برای معرفی جهان مرجع و ساکنان کنجکاو آن وجود ندارد ، بنابراین ما بلافاصله به گرداب ماجراجویی پرتاب می شویم ، با سرعت سریع نقشه سوار می شویم و هست. در چشم و گوش ما مرواریدهای کوچکی که فیلم در اینجا و آنجا پراکنده است ، در پرواز دزدی می کنیم.
تور جهانی بارب و نفس او که به شدت مورد توجه است ، فرصتی است تا والت دورن و تیمش ، خود را با موسیقی متن و نقل های بصری جلوه دهند: بر روی نت های سیندی لاوپر و عقرب ها ، فرانچسکا میشیلن و الودی ( در نسخه ایتالیایی) بنابراین یکدیگر با آواز خواندن به چالش می کشد ، در حالی که بدهی روایت سنتی به جهان Smurfs وینک را به موزیکال ، ژانرهای سینما و جهان های موازی اضافه می کند ، مارول مهمتر از همه.

Trolls World Tour فیلم تو سریال