یک مکان آرام II

یک مکان آرام II


هیولاهای قدیمی و جدید برای A Quiet Place 2 و به دنبال آن وحشت خارق العاده ای از سال 2018 که موجودات بیگانه گرسنه کاملاً نابینا اما بسیار حساس در برابر هرگونه سر و صدا هستند وارد دنیای ما شدند که به قلمرو شکار انحصاری آنها تبدیل شده است.
اگر فیلمی با قیمتی در حدود 17 میلیون ناخالص بیش از 340 میلیون ناخالص در سراسر جهان به دست آورد ، به هر قیمتی زیر را کسب می کند: این مورد A Quiet Place است که دنباله آن با وجود تردیدهای اولیه کارگردان و فیلمنامه نویس جان کراسینسکی وارد سینماها می شود.
اما در Quiet Place 2 ، نمی خواهد یک عاقبت موز برای یک فیلم ترسناک موفق باشد که قادر به کپی کردن تعداد بی شماری از یک سری از طرح های در حال حاضر تصور شده و مسیرها باشد. در حقیقت ، این فیلم جدید ، بار دیگر توسط جان کراسینسکی (که همانند اپیزود اول درگیر فیلمنامه نیز است) امضا شده این آرزو را دارد که پایه های داستان گسترده جهانی را که با حضور این بیگانگان وحشتناک دگرگون شده ، پایه گذاری کند. .
بنابراین داستان از قبل می خواهد یک عاقبت و یک مقدمه کمی باشد. اما از جایی شروع می شود که ما از آنجا خارج شده ایم. بازماندگان خانواده ابوت به رهبری مادرشان اویل به دنبال راهی برای زنده ماندن در دنیایی هستند که اکنون همه صدا ها را نفی می کند. در فرار از پناهگاه قبلی ، از فیلم اول ، آنها می دانند که تهدیدات افزایش یافته است ، زیرا ، همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، فقط هیولا بیگانه نیستند که خطرناک هستند.
انتظار می رود در ماه مارس سال آینده در سینماها ، A Quiet Place 2 آشکارا عاری از چهره لی ابوت است ، پدر با بازی خود کراسینسکی که در پایان داستان اول خود را برای بقیه خانواده فدا کرد. اما از شخصیت ها و بازیگران جدید استقبال می کند ، به ویژه از دو ستاره مانند Cillian Murphy با استعداد ، که برای لحظه ای مجموعه سریال خارق العاده انگلیسی محبوب را نیز در ایتالیا ، Peaky Blinders و Djimon Hounsou (The King’s Man آخرین نامزدی خود) ترک می کند. . ما همچنین Emily Blunt را به عنوان خانم Abbott با اراده قوی می یابیم. در حالی که Millicent Simmonds و Noah Jupe به ترتیب بار دیگر رگان و مارکوس ابوت هستند.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Dark Waters

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *