هیچ وقت برای مردن


بار دیگر دانیل کریگ لباس راحتی و متناسب با جیمز باند را به تن می کند و به معروف ترین نقش خود در نقش مأمور مخفی اعلیحضرت در “زمان برای مرگ یک حریف وحشتناک (رامی ملک)” که همه جهان را تهدید می کند ، می رود. به طور خلاصه ، ما در یک بازی شطرنج با چالش کلاسیک بین 007 و فوق العاده شرور وظیفه روبرو هستیم که به عنوان زمین بازی برخی از جذاب ترین مکان های کره زمین را می بیند. اما در واقعیت No Time to Die ، که به جهت کار Cary Joji Fukunaka می بالد ، بسیار بیشتر از این است.
تولید این آخرین فصل از حماسه 007 کار ساده ای نبود زیرا در ابتدا این مسیر به برنده اسکار ، دنی بویل ، واگذار شد که قرار بود به همراه همکار تاریخی خود جان هاج ، از فیلمنامه مراقبت کند. ناگفته نماند که مدتهاست که بحث شده است که آیا دانیل کریگ باید یکبار دیگر – به دلیل محدودیت سنی – مجوز قتل خود را از دست دهد.
بیست و پنجمین فیلم اختصاص داده شده به شخصیت نمادین ساخته شده توسط قلم یان فلمینگ و قسمت پنجم حماسه که دانیل کریگ را 007 می بیند ، هیچ وقت برای مردن در واقع ما را به عنوان یک عامل مخفی بازنشسته نشان می دهد. جیمز باند در حقیقت پس از ماجراجویی که مردم می دانند اسپکتر است برای زندگی با جامائیکا محبوبش مادلین سوان که چهره بازیگر زیبای فرانسوی لای سیدوکس را دارد ، به جامائیکا بازنشسته شد. این MI6 نیست که او را به عمل فرا می خواند ، بلکه دوست سیا ، فلیکس لایتر ، بازیگر جفری رایت است ، که ما نیز در این نقش در کازینو رویال و در کوانتوم سلیس دیدیم. اما در پشت ناپدید شدن یک دانشمند ، نقشه کشنده ای نهفته است.
در سال 2006 ، هنگامی که دانیل کریگ هنوز چهل ساله نبود ، وقتی برای اولین بار با نقش جیمز باند روبرو شد ، در ابتدا نگرانی هایی را مطرح کرد. او ناکارآمد و بسیار دور از بازیگرانی بود که در گذشته آن نقش را بازی کرده بودند. اما بازیگر انگلیسی دقیقاً بر اساس یک قدرت و جنون استکبار و یک بدنی شدید ، باند خود را ایجاد کرد که شور و شوق مردم و منتقدین را برانگیخت. به حدی که 007s او یک ضربه بزرگ در گیشه بود.
عنصر برنده دیگر ، گنجاندن برخی از خرده طرح ها بود که از فیلم تک برتری پیشی گرفت و شخصیت را در ماجراهای افراطی او همراهی کرد. بنابراین هیچ کس تعجب نکرد که باند و به همین دلیل کریگ آماده شد تا بازی را با دست خود با سیدوکس پس از اسپکتر ترک کند. گزیده ای که توسط برخی اظهارات بی شرمانه بازیگر پشتیبانی می شود. سپس رقص دوم که به درستی نشان می دهد ما در ابتدا بازنشسته شده ایم.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Wander

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *