مرد پادشاه


دانلود مرد پادشاه

در پی موفقیت کینگزمن – سرویس مخفی و کینگزمن – حلقه طلایی ، تصمیم به ایجاد یک پیشگویی از این دو سینمای سینمایی گرفت که ماجراهای مامور مخفی انگلیسی گری اونوین را بنام Eggsy می گوید: نتیجه دقیقاً پادشاه است. مرد – سرچشمه ، که پایه و اساس و اولین مراحل وجود خدمات نخبه جاسوسی نخبه را به نام مدرن Kingsman می گوید.
این فصل جدید در حماسه فیلم طنز الهام گرفته از مارک میلار و دیو گیبونز (منتشر شده توسط مارول) برای آغاز سال 2020 در تئاترهای ایتالیا پیش بینی شده است.
تا آنجا که در حال حاضر درباره این فیلم مشخص است ، به نظر می رسد که این prequel جدید کمی درباره داستان منشا سرویس مخفی انگلیس که ما در مورد آن با دو فیلم اول مضمون اول ، که به ترتیب در سال 2014 و 2017 منتشر شد ، می گوید. (و یک فصل سوم هم اکنون در دست ساخت است).
بنابراین ، ما معاصر را کنار می گذاریم تا به زمان جنگ جهانی اول ، نبردهای سنگر و وضعیت سیاسی بسیار متفاوت از شرایط فعلی بازگردیم. در این سناریو ، از دوك آكسفورد خواسته شده است كه یك سازمانی را ایجاد كند كه بتواند طرح اتحادیه جنایتكاری را كه شامل برخی از افراد با نفوذ در اروپا می شود ، برای جلوگیری از جنگ جدید ایجاد كند …
همانطور که در سنت حماسه ، همچنین برای The King’s Man – سرچشمه ها با بازیگران هیچ هزینه ای خرج نکرده اند: رالف فاینز نقش دوک آکسفورد را بازی می کند ، Gemma Arterton نقش پولی را دارد و در لباس های هارون تیلور-جانسون نیز وجود دارد. لی اونوین متیو گودو در نقش تریستان بازی می کند ، هریس دیکینسون چهره خود را به کنراد قرض می دهد و حضور در نقش های جزئی دیگر چهره های شناخته شده (و بسیار با استعداد) مانند استنلی توچی ، دانیل برول ، ریس ایفان و جیمون هونسو تأیید شده است.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Palm Springs


مرد پادشاه
، فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *