عنکبوت

تپه


Black Widow ، فصل جدید دنیای سینمایی مارول ، یک انفرادی بسیار پیش بینی شده است که به بیوه سیاه اختصاص داده شده ، ابرقهرمانی با منشاء روسی است که بخشی از هسته اصلی و تاریخی انتقام جویان از سالهای دور 2010 (سالی است که این مرد آهنین 2 منتشر شد ، اولین او در صفحه بزرگ).
همانطور که به طور گسترده پیش بینی شده بود ، این یک مقدمه برای انتقام جویان: Infinity War و Avengers: Brace Endgame است که از گذشت زمان بین پایان کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی و اولین دو فیلم یاد شده می گوید. این داستان به گذشته های ناتاشا می پردازد ، پیوند او با روسیه ، میهن ، و همچنین چگونگی بزرگ شدن و تبدیل شدن به یکی از کشنده ترین جاسوس های تاریخ. در اینجا او دو بار به عنوان یک انسان و به عنوان یک ابرقهرمان به دنیا آمد ، در اینجا او حساب های برجسته ای را که زمان تسویه آن به وجود آمده ، پشت سر گذاشت. شاید با کمک برخی متحد قدیمی…
آخرین تانگو برای عروس سیاه اسکارلت جوهانسون ، بنابراین: ده سال و هشت فیلم پس از پوشیدن برای اولین بار در نقش (و نه تنگ ، در حقیقت) ناتاشا رومانوف ، این بازیگر 35 ساله از بهترین شخصیت های شناخته شده خود برای همیشه تبریک می گوید. با فیلم مستقل مورد بحث و انحصاری که منحصراً به عامل اصلی مخفی جهان Marvel اختصاص داده شده است ، در برنامه های عملیاتی MCU مدتی است اما فقط در این مرحله Endgame ساخته شده است. محصولی که همچنین می تواند به روشن کردن داستان مبدأ ناتاشا بپردازد ، همیشه با توجه به این فیلم توسط نویسندگان کنار گذاشته شده است اما اکنون به وضوح غیرقابل اجتناب است: ذره بین بر روی بیوه سیاه فرود می آید و لحظه ای فرا می رسد تا دانش را با همه چیز تعمیق بخشیم. او را نگران می کند ، از جمله شرایطی که او را به سمتی تبدیل کرده است که او است.
“بیوه سیاه شخصیتی است که آنقدر مورد علاقه طرفدارانش قرار گرفته است که من نمی خواهم بگویم این باعث ترس من از بازی او شده است اما مطمئناً در گوشه ای از سر من همیشه روشن است که این نسخه من از شخصیت است. امیدوارم هواداران از آن الهام بگیرند تا بتوانم میراث آن را ادامه دهم. “
اسکارلت جوهانسون
بازیگران این فیلم علاوه بر یوهانسون ، می تواند بر روی ستاره در حال ظهور فلورانس پوگ نیز حساب شود (در اینجا در نقش یلنا بلوا ، جایگزینی ناتاشا بعد از ترکش به نفع سپر) و به تجربه راشل ویز (ملینا وستوکف ، همچنین به عنوان آهن مایدن نیز شناخته می شود). به طور مستقیم از موفقیت عظیم Stranger Things ، دیوید هاربور که بازیگر گواردیانو روسو (نام خانوادگی الکسی شوستاکوف) است ، نیز بخشی از این فیلم است.

مطالب پیشنهادی  به همه پسران- P.S. من هنوز دوستت دارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *