دانلود فیلم Without Remorse


دانلود Without Remorse

دومین تلاش هالیوودی کارگردان ایتالیایی استفانو سولیما ، بدون تأسف ، داستان جان کلارک را روایت می کند ، که قبلاً در ارتش آمریکا به عنوان نیروی دریایی مشغول به کار بود ، که با مرگ همسرش روبرو شده است ، که به دلیل یک قتل رخ داده است. جان که از این تروما شوکه شده است ، تصمیم می گیرد راه انتقام را طی کند و هدفی جز یافتن افرادی که سوگواری او را بر عهده داشته اند ، انجام می دهد و آنچه را که برای او شده است با آنها انجام می دهد. در جریان تحقیقات و جستجوی مداوم او برای سرنخ هایی که در واقع وی را به سمت مسئولان قتل همسرش سوق می دهد ، اما کلارک می فهمد که هر اتفاقی که برای او افتاده است در واقع بخشی از یک طراحی بی نهایت بزرگتر در داستان او است. شخصی
فیلمی انتقام جویانه که به چیز دیگری تبدیل می شود: بنابراین ، شما می توانید خلاصه اصل فیلم “بدون پشیمانی” را بیان کنید.
بر اساس کتابی از تام کلنسی که در سال 1993 منتشر شد ، فیلم جدید به کارگردانی سولیما با آن دنیای “قدرت های قوی” بازی می کند که همیشه یکی از موضوعات مورد علاقه کلنسی بوده است ، وقتی صحبت از توطئه ها بسیار راحت است. دسیسه های بین المللی و دولتی. فیلمنامه را تیلور شریدان ، نویسنده سابق فیلمنامه های جهنم یا آب زیاد ، اسرار رودخانه باد ، آدمکش و سرباز (که در آن او با سولیما همکاری می کرد ، در زمان اولین تجربه آمریکایی خود به عنوان کارگردان) نوشته شده است.
بدون پشیمانی همچنین باید اولین سنگی باشد که فاکس قصد دارد یک فرانشیز فیلم جدید را بطور کامل مبتنی بر آثار کلنسی بسازد و در حال حاضر برای اقتباس صفحه نمایش بزرگ “Rainbow Six” برنامه ریزی شده است ، که در حال حاضر به منزله الهام بخش برای سری خوش شانس بازی های ویدیویی.
در مورد بازیگران ، ما مایکل B. جردن (شخصیت اصلی حماسه Creed ، با تمرکز بر داستان پسر Apollo Creed ، رقیب تاریخی Rocky) را به عنوان جان کلارک و در کنار او شخصیت اصلی پیشین بیلی الیوت ، می شناسیم. جیمی بل انگلیسی ، هر دو شخصیت تکراری در جهان روایی کلنسی هستند و به طور خاص کلارک در 17 رمان نویسنده ظاهر شده است. مهمترین نقش زن توسط جودی تورنر اسمیت بریتانیایی بدست آمد و توسط گروه لوک میچل ، جاکوب اسکپیو و کام گیگنتت به پایان رسید ، همه اینها در چندین سریال موفق تلویزیونی از نقشهای اصلی برمی گردند.

مطالب پیشنهادی  به همه پسران- P.S. من هنوز دوستت دارم

Without Remorse

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *