دانلود فیلم Trolls World Tour


Trolls World Tour

صلح بین زرق و برق وجود ندارد. بار دیگر ، دنیای زرق و برق و باران های بارانی ، آهنگ ها ، رقص ها و آغوش پاپی و دوستانش از یک تهدید خارجی شوکه شده است. پادشاه پپی ، پدرش از این بیم داشت كه این اتفاق بیفتد ، اما او راز نگه داشته بود. با این حال زمان آن رسیده است تا به پاپ ترولز فاش کنیم که آنها در جهان تنها نیستند: پنج قوم Trolls دیگر جدا از یکدیگر زندگی می کنند و به پنج ژانر مختلف موسیقی اختصاص داده شده اند: کلاسیک ، تکنو ، کشور ، تفریحی و راک. اما بارب ، ملکه مخوف سخت راک ، می خواهد تفاوتی با او از بین ببرد ، شش رشته جادویی را سرقت کند و صدایی واحد را به جهان تحمیل کند. آیا پوپی و شعبه موفق به خنثی کردن طرح آزادیخواهی او خواهند شد؟
در پیش بینی پاسخ این سؤال ، تنها محدودیت تور جهانی Trolls ، دومین از سری انیمیشن های موفق Dreamworks است.
بر خلاف اولین فیلم بلند الهام گرفته ، در اینجا هیچ دلیلی و دلیلی برای معرفی جهان مرجع و ساکنان کنجکاو آن وجود ندارد ، بنابراین ما بلافاصله به گرداب ماجراجویی پرتاب می شویم ، با سرعت سریع نقشه سوار می شویم و هست. در چشم و گوش ما مرواریدهای کوچکی که فیلم در اینجا و آنجا پراکنده است ، در پرواز دزدی می کنیم.
تور جهانی بارب و نفس او که به شدت مورد توجه است ، فرصتی است تا والت دورن و تیمش ، خود را با موسیقی متن و نقل های بصری جلوه دهند: بر روی نت های سیندی لاوپر و عقرب ها ، فرانچسکا میشیلن و الودی ( در نسخه ایتالیایی) بنابراین یکدیگر با آواز خواندن به چالش می کشد ، در حالی که بدهی روایت سنتی به جهان Smurfs وینک را به موزیکال ، ژانرهای سینما و جهان های موازی اضافه می کند ، مارول مهمتر از همه.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم The Willoughby

Trolls World Tour

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *