دانلود فیلم The Great


دانلود The Great

کاترین جوان با تزار پیتر ، پسر پیتر بزرگ ازدواج کرده است و متقاعد شده است که دوره ای نورانی جدید را در روسیه آغاز می کند و ایده های روشنگری را با خود به همراه می آورد. با این حال ، این در مقابل دادگاه قرون وسطایی است ، که در آن قدرت حاکم مطلق است و بدون کنترل اعمال می شود. شورش بدرفتاری ، زنا و اعدام مشخصه زندگی دادگاه است و رویاهای اصلاح طلبانه و عاشقانه کاترینا را در هم می شکند. زن جوان با همراهی یک نجیب زاده افتاده و به یک خادم تقلیل می یابد ، تصمیم می گیرد که برای رسیدن به قدرت باید همه چیز را تغییر دهد و نقشه بکشد ، اما بی تجربگی او را وادار به چندین اشتباه می کند …
بازنویسی تخیلی جوانان کاترین بزرگ ، بزرگ ، روح نمادین نویسنده فیلمنامه The Favorite را به تلویزیون می آورد ، که در اینجا با بسیاری از تجارب ظالمانه ظالمانه منتشر شده است.
بدیهی ترین تعداد کثیف سیاهان حاضر در دربار تزار است ، اما شوخی هایی وجود دارد که برای آرامش بخش عمومی مدرن و تقریباً بی معنی در متن زمان طراحی شده است. به عنوان مثال ، یک سفیر سوئد توسط یک گروه سرود مسحور می شود و به او می گویند که این مربوط به دختران چرنوبیل است. سفیر پاسخ می دهد که آنها می درخشند ، و این باعث می شود که جامعه مدرن بلافاصله به فکر تابش فاجعه مشهور باشد. و این فقط یک مثال است: شوخ طبعی غالباً سیاه است و همیشه فشار آور است ، به خصوص در مورد شرایط زن ، تبادل اسید دارد. به عنوان مثال ، كاترینا از كنیزك خود می پرسد كه چگونه شب را سپری كرد و او پاسخ می دهد “من از تجاوز جنسی و شما جلوگیری كردم؟” که کاترینا “همان” را پاسخ می دهد و سپس اضافه می کند که اگر کسی چیزی ساده تر از دکمه ها را اختراع کند ، زنان به مشکل برمی خورند.
سرماخوردگی مهیب که با سرعتی سریع مانند آرماندو ایانوچی (در واقع نزدیکترین چیز به The Great پس از The Favorite ، Dead Stalin است) و به خصوص با استعداد کمیک بسیار شگفت انگیز Elle Fanning انجام می شود.
نقش متمایز نیکولاس هولت ، که در مجموعه پوست ها مورد توجه قرار گرفت و در اینجا با نظرات بالاتر از “مرد سمی” آزاد شد. به عنوان مثال ، وی درباره یک جانباز نابینا می گوید که دیگر نمی تواند از دیدن یک زن زیبا لذت ببرد ، اما از طرف دیگر اکنون نیز می تواند با یک زن زشت رابطه برقرار کند و خوشحال شود. Tsar Peter آن تلفیقی کاملاً رایگان از Peter II و III است و بنابراین یک اختراع است ، اما اهمیتی ندارد زیرا The Great آن را در عنوان همه قسمت ها اعلام می کند که فقط گاهی داستان درست است.
شما از هرگونه اغراق در مقایسه با داستان لذت می برید ، از طعم بازیگوش در برابر شوک در مقایسه با سنت غالباً گچ آلود و غبارآمیز درام های صحنه و لباس. تونی مک نامارا یاغی شورشی استرالیایی در برابر دگم های درام دوره بریتانیا است.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Funny Face

The Great فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *