دانلود فیلم Tenet


دانلود Tenet

همه چیز درباره Tenet از ابتدا شروع می شود و اسم آن را رمزگذاری می کند: فیلم جدید کریستوفر نولان در رمز و راز است ، اطلاعات کمی از خود کارگردان گرفته می شود ، اما نباید به آن اعتماد کرد. اگرچه ما از ابتدای بازیگران اطمینان خاصی داریم ، بودجه مورد استفاده و مکانهای باورنکردنی که در آن تیراندازی شده است ، از جمله ایتالیا.
اشارات دقیق تر درباره فیلم جدید خود توسط خود نولان آورده شده است که با صحبت از تنت می گوید: “ما از دیدگاه یک فیلم جاسوسی شروع می کنیم اما به مقصد های مختلف خواهیم رفت. امیدوارم از ژانرهای مختلف با فرمول عبور کنیم ، امیدوارم تازه و هیجان انگیز باشد. ” سپس وی افزود: “شکی نیست ، این جاه طلب ترین فیلمی است که ما تاکنون ساخته ایم.”
بنابراین فیلم جدید نولان پس از جاسوسی دانکرک از سال 2017 است. و این همان چیزی است که از تریلر ساخته شده نیز به نظر می رسد ، در جایی که شخصیتی با بازی جان داوود واشنگتن شدید بازی می کند که می تواند یک آزمایش شدید و کشنده را پشت سر بگذارد و به همین دلیل در گروه کوچکی از مأمورین پذیرش شود تا یک جنگ جهانی جدید را با یک فاجعه در جنگ خنثی کنند. بسیار بدتر از هولوکاست هسته ای. به نظر می رسد برای پیچیده کردن مأموریت در حال حاضر دشوار ، برخی از اعوجاج یا پارادوکس موقتی درگیر است.
این همان چیزی است که در نقشه به دست آمده است ، در حالی که حداقل بازیگران به خوبی ترسیم شده اند. از جان دیوید واشنگتن شروع می شود که بسیاری از آنها با مدل موهای آفرو در آخرین فیلم Spike Lee ، Blackkklansman به یاد خواهند آورد ، در حالی که بسیاری از افراد نمی دانند که این بازیگر جوان پسر دنزل واشنگتن است و چند سال است که یک بازی حرفه ای فوتبال بود. بنابراین ما رابرت پتینسون (معروف به مشارکت خود در حماسه گرگ و میش) را داریم که به زودی به عنوان بتمن جدید و زیبای الیزابت دبیکی (The Great Gatsby) خواهیم دید. این بازیگران همچنین دو بازیگر مکرر در سینمای نولان مانند سر مایکل کین و سر کنت برانگ ، دو هیولا مقدس دارند. مشارکت جالب در فیلم Clemence Poesy که با حضور پاتینسون با حضور در فیلمی مانند هری پاتر و اجناس آتش بازی می کند ، سدریک دیگوری فقیر بود در حالی که او قهرمان Beauxbatons در مسابقات Triwizard ، Fleur Delacour شد. سرانجام ، سهم آرون تیلور-جانسون (Kick-Ass و Avengers: Age of Ultron) و Martin Martin (Malcolm X) وجود دارد.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Hunters

Tenet

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *