دانلود فیلم Stargirl


Stargirl

لئو ، یتیم پدر از سنین پایین ، به همراه مادرش به میكا ، شهر كوچك در آریزونا نقل مکان كرد و در آنجا “هیچ اتفاقی نمی افتد”. بزرگترین گنج او (و پتو لینوس) کراوات پدر با یک جوجه تیغی است که روی آن حک شده است. اما وقتی زورگویان مدرسه جدید آن را به نصف 9 می رسانند ، لئو می فهمد که بهتر است یک پروفایل کم داشته و “نامرئی شویم”. تنها تعجب این است که هر روز تولد کسی کراوات با گلدوزی همیشه متفاوت را مقابل درب خود قرار می دهد. و هنگامی که در شانزدهمین سالگرد تولد دختر جدیدی به نام استارگایر وارد دبیرستانش می شود ، لئو گمان می کند که اهدا کننده اسرارآمیز است. اما Stargirl بسیار بیشتر: صدای آرژانتینی ، لباس اصلی (همچنین به لطف مادر طراح لباس) و روشی برای دیدن زندگی. لئو بلافاصله اسیر می شود ، و سرانجام وجود او را زیر نظر می گیرد.
استارگایر براساس رمان 2000 کودک است که توسط جری اسپینلی امضا شده و توسط نیویورک تایمز نیز مورد تحسین قرار گرفته است.
و اگر داستان از قبل در خطوط اصلی آن دیده می شود ، روشی که توسط جولیا هارت ، عزیز سینمای جایگزین آمریکا گفته می شود ، با اصالت سبک های فیلم دیزنی را با ایندی ها مخلوط می کند و اشاراتی مکرر به موسیقی می کند. دهه هفتاد (ماشین ها ، بلوندی ، Go-Go و حتی جورج هریسون از “مرا به من عشق بده”) و فیلم هایی از دهه هشتاد / نود میلادی (به ویژه “ادوارد مانی دی قیچیور”) ، که با استقبال در حومه شهر و توسط یک صحنه کلیدی به فینال).
این هیبریداسیون پست مدرن جالب ترین عنصر یک داستان ساده برای افراد بومی دیجیتال است ، که شخصیت اصلی آن توسط خواننده 16 ساله Grace VanderWaal ، یک debutant در یوتیوب و برنده یک استعداد معروف در خارج از کشور بازی می شود ، که البته در این دوره Stargirl ، سخنرانی بسیار مناسبی راجع به لزوم کنار گذاشتن چرخ همستر و دیکتاتوری امثال سخنرانی خواهد کرد.
این فیلم بدیهی است که پیرامون حضور اثیری از گریس ساخته شده است ، که نام او قبلاً کارت ویزیت است و کسی که در اینجا روح مهربانی را در جهانی از آنتاگونیسم ها و فردگرایی های رانده شده نشان می دهد. لحن داستان دنباله آن ، لطیف و نادر ، شیرینی و جادویی سرشار از آن است. آیا استارگایر واقعا جادویی است؟ لئو وقتی می بیند که آنها معجزه می کنند ، شگفت زده می شود. اما بچه های دیگر اصرار دارند که ارزش دختر را فقط از نظر محبوبیت اندازه گیری کنند ، زیرا این متر غالب است.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم John Henry

Stargirl فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *