دانلود فیلم Spiral


دانلود Spiral

زن و شوهر کارآگاه یک شهر بزرگ آمریکایی متشکل از بدبینانه Zeke Banks و شریک زندگی جوان ویلیام شنک ، “تازه کار” ایفای نقش تازه ارتقا یافته ، با مجموعه ای از قتل ها روبرو شده اند که به نظر می رسد با الهام از یکی از ماجراجویانه ترین داستان های ترسناک است. و آشفتگی گذشته های گذشته شهر. با کمک پلیس کهنه کار مارکوس ، دو بازپرس به کار در این پرونده می پردازند تا تقریباً بلافاصله دریابند که تحقیقات آنها آنها را وادار می کند تا در یک راز همیشه غلیظ و غلیظ که در اطراف او قرار دارد ، به دام بیفتند و یک بازی آشکار قاتل را فاش کنند.
“من از اولین فیلم ، یعنی سال 2004 ، طرفدار اره بوده ام. من از این فرصتی بسیار هیجان زده هستم که می توانم همه اینها را به سطح جدید و بسیار پیچیده ای از شدت فشار بیاورم.”
کریس راک
نهمین فیلم در حماسه فیلم Saw ، Spiral یک راه اندازی مجدد سریال نیست بلکه یک دنباله واقعی است ، طراحی شده است تا با هفت فیلم اول و با Saw – Legacy آخرین تداوم چرخه باشد که در عین حال عاقبت آن نیست. مستقیم.
Darren Lynn Bousman قبلاً پشت دوربین برای نصب های دوم ، سوم و چهارم حماسه دوباره کارگردانی شده بود ، در حالی که نویسندگان این فیلم ها جوش استولبرگ و پیت گلدفینگر ، نویسندگان سابق Saw – Legacy هستند که روی موضوعی از کریس راک کار کرده اند. خودش ، روح واقعی پروژه جو دریک از Lionsgate ، شرکت تولید کننده ، کمدین نیویورک را با اطمینان به طرفداران ستایش که ایده های راک برای این فیلم کاملاً مطابق با سنت اصل مطالب است ، اما می تواند باعث تقویت برند شود ، تحسین کرد.
در مورد بازیگران ، هیچ هزینه ای صرف نشده است زیرا سه بازیگر اصلی همه خوب شناخته شده و با قاطعیت تجربه می شوند ، از کمدین کریس راک شروع می کنند ، در اینجا نیز در نقش تهیه کننده و مقابله با وحشت ، ژانری که او هرگز نداشته است. در بیش از سی سال فعالیت در فیلم حضور داشت. در کنار راک ، ساموئل ال جکسون ، نیمه تمام عرف را می بینیم که او نیز پس از تمایز در جنگ ستارگان ، در دنیای سینمایی مارول ، در سریال Die Hard ، در MonsterVerse of Legendary ، خود را به نقش ایفا می کند. و بسیاری دیگر از تولیدات غول پیکر که از چندین فیلم تشکیل شده است. سرانجام ، برای تکمیل سه گانه شخصیت های اصلی ، بازیگر انگلیسی مکس مینگلا را نیز می یابیم. نقش اصلی زن توسط ماریسول نیکولز به دست می آید ، در سالهای اخیر که عمدتاً در سریال های تلویزیونی Riverdale دیده می شود.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم The Empty Man

Spiral فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *