دانلود فیلم Spiral


Spiral

زن و شوهر کارآگاه یک شهر بزرگ آمریکایی متشکل از بدبینانه Zeke Banks و شریک زندگی جوان ویلیام شنک ، “تازه کار” ایفای نقش تازه ارتقا یافته ، با مجموعه ای از قتل ها روبرو شده اند که به نظر می رسد با الهام از یکی از ماجراجویانه ترین داستان های ترسناک است. و آشفتگی گذشته های گذشته شهر. با کمک پلیس کهنه کار مارکوس ، دو بازپرس به کار در این پرونده می پردازند تا تقریباً بلافاصله دریابند که تحقیقات آنها آنها را وادار می کند تا در یک راز همیشه غلیظ و غلیظ که در اطراف او قرار دارد ، به دام بیفتند و یک بازی آشکار قاتل را فاش کنند.
“من از اولین ، یعنی سال 2004 ، طرفدار اره بوده ام. من از این فرصتی بسیار هیجان زده هستم که می توانم همه اینها را به سطح جدید و بسیار پیچیده ای از شدت فشار بیاورم.”
کریس راک
نهمین فیلم در حماسه فیلم Saw ، Spiral یک راه اندازی مجدد سریال نیست بلکه یک دنباله واقعی است ، طراحی شده است تا با هفت فیلم اول و با Saw – Legacy آخرین تداوم چرخه باشد که در عین حال عاقبت آن نیست. مستقیم.
Darren Lynn Bousman قبلاً پشت دوربین برای نصب های دوم ، سوم و چهارم حماسه دوباره کارگردانی شده بود ، در حالی که نویسندگان این فیلم ها جوش استولبرگ و پیت گلدفینگر ، نویسندگان سابق Saw – Legacy هستند که روی موضوعی از کریس راک کار کرده اند. خودش ، روح واقعی پروژه جو دریک از Lionsgate ، شرکت تولید کننده ، کمدین نیویورک را با اطمینان به طرفداران ستایش که ایده های راک برای این فیلم کاملاً مطابق با سنت اصل مطالب است ، اما می تواند باعث تقویت برند شود ، تحسین کرد.
در مورد بازیگران ، هیچ هزینه ای صرف نشده است زیرا سه بازیگر اصلی همه خوب شناخته شده و با قاطعیت تجربه می شوند ، از کمدین کریس راک شروع می کنند ، در اینجا نیز در نقش تهیه کننده و مقابله با وحشت ، ژانری که او هرگز نداشته است. در بیش از سی سال فعالیت در فیلم حضور داشت. در کنار راک ، ساموئل ال جکسون ، نیمه تمام عرف را می بینیم که او نیز پس از تمایز در جنگ ستارگان ، در دنیای سینمایی مارول ، در سریال Die Hard ، در MonsterVerse of Legendary ، خود را به نقش ایفا می کند. و بسیاری دیگر از تولیدات غول پیکر که از چندین فیلم تشکیل شده است. سرانجام ، برای تکمیل سه گانه شخصیت های اصلی ، بازیگر انگلیسی مکس مینگلا را نیز می یابیم. نقش اصلی زن توسط ماریسول نیکولز به دست می آید ، در سالهای اخیر که عمدتاً در سریال های تلویزیونی Riverdale دیده می شود.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Brahms- The Boy II

Spiral فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *