دانلود فیلم Spenser Confidential


Spenser Confidential

اسپنسر پلیس سابق است که به تازگی از زندان خارج شده است ، جایی که به دلیل ماشینی بر علیه او پایان داد که قصد دارد وی را کاملاً بی اعتبار کند: در پایان ، علاوه بر اینکه باعث شد لباس او را از دست بدهد ، در حقیقت ، او فقط گیر کرده بود. در زندان به سرانجام رسید تا پس از کشف نتایج کارتل مواد مخدر او را از این راه دور کنید. اسپنسر توسط مربی سابق بوکس خود ، هنری سوزناک و سالخورده به خانه بازگشت ، اسپنسر خود را مجبور می کند تا اتاق را با پروتکل جدید مربی قدیمی خود به اشتراک بگذارد: استعداد هاوک آمریکایی آفریقایی تبار. در حالی که سه گانه عجیب شروع به عادت به زندگی جدید خود در کنار هم می کند ، با این حال ، یک قتل مرموز اتفاق می افتد که به طور مستقیم با واقعیت هایی که اسپنزر را به زندان سوق داده است ، پیوند می خورد: پلیس سابق بنابراین تصمیم می گیرد تا سرانجام بر قاچاق مواد مخدر در شهر و پیامدهای آن پرده بکشد. برای داخل همان نیروی پلیس
در پشت دوربین پیتر برگ را در پنجمین فیلم پیاپی خود با مارک والبرگ به عنوان شخصیت اصلی پیدا می کنیم.
در واقع ، این یکی از پایدارترین همکاری ها در هالیوود و یکی از پرکارترین است ، با توجه به اینکه هر پنج عنوان از این عناصر در کمتر از هشت سال تولید شده اند. برگ یک کارگردان فعال در زمینه فیلم است اما این اولین آزمایش او با یک کارآگاه “خالص” است: بوستون – Manhunt در حقیقت فیلمی است که به شکلی متناسب است که واقعاً نمی توان آن را طبقه بندی کرد. از طرف دیگر ، اسپنسر محرمانه ، یک فیلم پلیس تمام عیار است ، حتی اگر به طور کنجکاوی ، هیچ یک از دو شخصیت اصلی مأمور اجرای قانون نباشند.
“اسپنسر نمی تواند در برابر بی عدالتی ایستادگی کند ، نمی تواند تحمل کند که مردم بی گناه را مورد ستم قرار دهند. و بنابراین بینی خود را در جایی که نباید قرار می دهد ، و این معمولاً باعث می شود او را سوراخ کند ، اما او از نظر شخصیت در آنجا قرار دارد.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Horse Girl

Spenser Confidential فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *