دانلود فیلم Soul


Soul

به نمایندگی از صمیمی ترین ماهیت ما ، سعی در گفتن آن چیزی که هر یک از ما بی نظیر است ، چالش های Soul ، فیلم جدید پیکسار است که در تابستان سال 2020 اکران می شود. بار دیگر خانه تولید برخی از خلاقانه ترین ها فیلمهای سالهای اخیر – از Wall-E گرفته تا بالاتر! – هدف از تحقیق در مورد روح انسان است. پس از Inside Out ، كه سعی كرد منبع عواطف ما را تصور كند ، پیت Docter سعی می كند به عنوان منبع روح احساسات و رؤیاهای ما ، چیزی را به عنوان ذات به بدن تحویل دهد.
ستاره فیلم انیمیشن Soul جیمی فاکسکس است که نوازنده جاز جو گاردنر را بازی می کند. بسیاری از مردم نمی دانند که این بازیگر در حقیقت به عنوان یک خواننده برای دیسکوگرافی حرفه ای در دنیای موسیقی نیز دارد که در حال حاضر شامل پنج رکورد از جمله ‘غیرقابل پیش بینی’ است که در زمان انتشار در سال 2005 به مقام اول بیلبورد 200 ایالات متحده رسید. .
خلاصه داستان فیلم نقطه آغاز داستان را نشان می دهد. این یک سؤال پرسیده است: “آیا تاکنون فکر کرده اید که اشتیاق ، رویاها و علایق شما از کجا آمده است؟ چه چیزی شما را به همان شکلی که می کند؟ ” در روح ، یک معلم موسیقی و نوازنده با گروه موسیقی جاز سرانجام در زندگی خود فرصت بسیار دلخواه را دارد اما به طرز مرموز به دلیل تصادف روحش از بدن جدا می شود. هویت نجومی آن به مکانی به نام “شما سمینار” می رسد که در آن روحها قبل از انتقال به اجساد کودکان متولد نشده ، احساسات خود را توسعه می دهند. روح جو در این سرگردان نیز با 22 روبرو می شود ، روح دیگری که سالها در دام شما مانده است. دیدار مجدد بین جو و صمیمی ترین قسمت او نتیجه گیری قطعی نیست.
بازیگران بازیگرانی که به دوبله اصلی Soul فراخوانده شده اند ، باعث تعجب بسیار زیاد و مورد استقبال قرار می گیرند ، برای اینکه صدا به مادر شخصیت اصلی فیلم یعنی جو گاردنر بدهیم ، فیلیشیا رشاد را می یابیم که برای بسیاری در ایتالیا به سادگی کلر رابینسون از sitcom معروف دهه هشتاد من رابینسون.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Train To Busan 2

Soul فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *