دانلود فیلم Scoob!


دانلود Scoob!

در سال 2019 Scooby-Doo و چهار پسری که او را در داخل Misteri & affini همراهی می کنند پنجاه سال فعالیت را جشن گرفتند: در 13 سپتامبر 1969 ، در حقیقت ، اولین قسمت از سریال اصلی انیمیشن در CBS آمریکایی پخش شد که ما با عنوان Scooby شناخته می شویم. -دو! شما کجا هستید؟.
در سال 2020 و به دنبال 50 سالگرد ، Scooby! اولین فیلم انیمیشن برای پرده بزرگ این فرانچایز ، در سینما اکران شد.
این طرح از اولین ملاقات بین خیلی جوان Scooby-Doo و Shaggy و تولد دوستی و همکاری بسیار مشهور آنها (به ویژه گوارشی ، به اصطلاح) ، بلکه اولین رویکرد با دافنه ، ولما و فرد و همچنین سرچشمه اسرار و مرتبط. با این حال ، داستان مبدا نیز با یک پرونده جدید در هم تنیده شده است ، که در آن نسخه های بزرگسالان قهرمانان ما با یک پرونده جدید روبرو می شوند که حتی سگ اساطیری سربروس را درگیر می کند …
اولین فیلم بلند انیمیشن که برای پنجاه سال حق رای دادن برای سینما طراحی شده است ، Scooby! کاملاً در CGI ساخته شده است و بعد از سی و چهار فیلم ساخته شده برای تلویزیون و بازار فیلم خانگی بین سالهای 1998 تا 2019 ، پانزده سریال تلویزیونی انیمیشن از سال 1969 تا امروز و چهار فیلم زنده اکشن ، دو برای سینما و دو برای تلویزیون ساخته شده است. در بیست سال گذشته میزان قابل توجهی از تولیداتی که در آن یک فیلم انیمیشن فوق العاده برای سینما از دست رفته است.

مطالب پیشنهادی  نفرت انگیز

Scoob! فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *