دانلود فیلم Resistance


دانلود Resistance

قبل از تبدیل شدن به یکی از مشهورترین مأمورین جهان به نام مارسل مارسو ، جوان مارسل مانگل بازیگر مشتاق و با اصالت یهودی بود که برای نجات جان هزاران کودک که به دلیل نازی ها یتیم شده بودند به مقاومت فرانسه پیوست. مارسل در اروپایی رشد می کند که عمدتاً توسط آلمانی های رایش سوم اشغال شده است و قصد ندارد درگیر درگیری شود و در جبهه به پایان برسد: او ترجیح می دهد در کلوپ های مشروب فروشی اجرا کند ، زمینه های اجراهای خود را در تئاتر نقاشی کند. نزاع وقتی با پدرت با این وجود ، وقتی او با مقاومت فرانسه در تماس باشد ، همه چیز تغییر می کند: مهارت های بازیگری وی در این مرحله اساسی می شود تا به فرزندان یهودی یتیم بیاموزد که چه کاری انجام دهند و چگونه رفتار کنند تا برای زنده ماندن از کابوس که واقعیت فرانسه اشغالی است ، جایی که بسیاری از افراد به اردوگاه های کار اجباری تبعید می شوند.
مقاومت این داستان را – که به شدت صادقانه است – در محوطه خود ، حتی اگر در چندین قسمت داستانی باشد – می گوید که نگرانی تعداد انگشت شماری از قهرمانان برای ده ها سال و ده ها تقریبا ناشناخته مانده است ، مردمی که هر کاری را که می کردند به خطر می انداختند ، کاری را که فکر می کردند درست بود ، انجام می دادند.
کارگردان این فیلم Jonathan Jakubowicz ، یک فیلمساز ونزوئلا اما لهستانی است که در پشت دوربین Sequestro lampo قرار دارد ، یک فیلم سینمایی 2005 ساخته مکزیکی و جدیدترین Hands of Stone ، همچنین یک فیلم زندگی نامه با رابرت دنیرو ، ادگار رامرز ، جان تورتورو است. ، آنا دو آرماس و خواننده عشر ریموند.
بازیگران انتخاب شده برای این فیلم چند وجهی دارند و تأثیر بسیار خوبی در سطح بین المللی دارند: فقط هشت ملیت مختلف در بین بازیگران اصلی قرار دارند و بسیاری از شخصیت ها آشکارا افرادی هستند که واقعاً وجود داشته اند. جسی آیزنبرگ آمریکایی (که او را در شبکه های اجتماعی به یاد می آورد؟) شخصیت اصلی مارسل مارسو را بازی می کند. در کنار او ، شخصیت شخصیت های هالیوود را می بینیم که اد هریس (کارگردان نمایش ترومن شاید مشهورترین نقش اخیر او باشد) ، ادمگر رامرز ونزوئلا ، فرانسوی هایی که در حماسه هری پاتر مشاهده می شوند کلمنس پویسی ، ماتیاس شوویفر آلمانی به عنوان و همچنین بازیگر کوچک انگلیسی بلا رمزی. بازیگران اصلی با گزا روریگ ، ملیت مجارستان و کارل مارکوویچ اتریشی به پایان می رسد.

مطالب پیشنهادی  عشق من با ازدواج

Resistance فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *