دانلود فیلم Peter Rabbit 2- The Runaway


Peter Rabbit 2- The Runaway

پس از موفقیت سال 2018 ، پیتر خرگوش با فیلم جدیدی که پیگیری مستقیم فیلم اول است برمی گردد: پیتر خرگوش 2 – یک طعمه فراری در حقیقت دومین فصل از داستان های فیلم از اسم حیوان دست اموز صحبت کننده است که توسط نویسنده انگلیسی اختراع شده است. بیتریکس پاتر در اوایل قرن بیستم.
«کیفیت مورد علاقه پیتر عزت نفس وصف ناپذیر او است. شاید او واقعاً به زمان زیادی نیاز داشته باشد تا بفهمد اشتباهاتی مرتکب شده است اما مزیت واقعی او این است که وقتی درهم می خورد و اشتباه می کند ، او را به بهترین روش ممکن اصلاح می کند ».
جیمز کوردن
در این ماجراجویی جدید ، پیتر تلاش می کند تا با زندگی جدید خانوادگی با بیا و توماس که از زمان ازدواج ازدواج کرده اند ، سازگار شود و تصمیم می گیرد خانه خود را در حومه شهر باز بگذارد تا شانس خود را در این شهر امتحان کند ، جایی که یک خرگوش مسن تر و زیرک می شناسد. به نام برنابا. او فاش می کند که پدر و پیتر خود را می شناخت ، بیش از هر زمان دیگری تصمیم گرفت هرگز به عقب برنگردد ، تصمیم می گیرد در کنار او بماند و با زندگی جدیدی که از ترفندها ، ترفندها و بالاتر از همه آزادی ساخته شده است ، سازگار شود.
دو سال پس از اقتباس فیلم اول ، بازنگری در مواد اولیه پاتر اصلاح شده برای مطابقت بیشتر با سلیقه های معاصر و معاصر ، دومین فیلم بلند رسانه ای مختلط به ماجراهای کسی می رسد که زمانی در ایتالیا معروف بود پیتر کونگیلیو و امروز ، به خاطر حق رای دادن ، ما پیتر خرگوش را همانطور که در اصل است ، صدا می کنیم.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Falling

Peter Rabbit 2- The Runaway فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *