دانلود فیلم Minamata


دانلود Minamata

در سال 1971 ، اوژن اسمیت ، عکاس آمریکایی ، معروف به خدمات خود در جنگ جهانی دوم که توسط مجله لایف منتشر شد ، از مترجم آیلین موارد مسمومیت در دهکده میناماتا در ژاپن را آموخت. یوجین که توسط مدیر حیات ، باب هیز فرستاده شده است ، با جامعه ماهیگیری محلی تماس گرفته و با کمک خود آیلین و سایر فعالان ، اسناد مربوط به ناهنجاری های دوربین و بیماری های ژنتیکی ناشی از زباله های صنعتی غول شیمیایی Chisso را ثبت می کند. با کار او و اعتراضات مردم مینیماتا از هر لحاظ مخالفت خواهد شد ، اما اسمیت می تواند عکس های خود را منتشر کند ، بنابراین Chisso را تحت فشار قرار می دهد تا خسارت قربانیان و خانواده های آنها را جبران کند.
بعد از آب بد ، فیلم هالیوودی دیگری که یک مورد مشهور از آلودگی محیط زیست را تقبیح می کند: این ژانر دیگر سینمای تحقیق نیست ، بلکه بیوگرافی یک چهره مشهور در عکاسی خبری آمریکا است.
عکسی که یوجین اسمیت در سال 1971 در خانه ی دختری با سندرم میناماتا انجام داد – “توموكو توسط مادرش حمام می شود” ، نوعی تقوا مدرن كه مادری را نشان می دهد كه از دختر اسپاستیک خود در یك وان استفاده می كند – امروز به عنوان یكی از مهمترین ها محسوب می شود. پرتره های عکاسی از 900. در فیلم اندرو لویتاس ، در اوج کار تحقیقاتی اسمیت ، به پایان می رسد. و مانند بقیه عکسهایی که عکاس آمریکایی در طول اقامت خود در ژاپن گرفته ، بیش از بازسازی در جنبه های تصویری خود – نور ، دیدگاه ، لحظه – “گفته می شود”.
علی رغم خاستگاه کارگردان ، که در گذشته به عنوان نقاش و مجسمه ساز نیز فعالیت می کرد ، این فیلم یک داستان بیوگرافی کلاسیک هالیوودی است که هرگز از این فرصت استفاده نمی کند و به بازتابی در مورد نقش عکس در مستند سازی و آشکار سازی واقعیت و استوریا تبدیل می شود.
در تفسیر جانی دپ ، که با ریش خاکستری تقلبی و موهای مجعد ساخته شده است ، اسمیت آشکارترین ضدقهرمانهای نفرین شده است ، وسواس از خاطرات آنچه که او دید ، مشروبات الکلی ، کثیف ، تکرار پذیر است. ظاهراً این یک پرتره وفادار به اصل است که نه تنها در ظاهر بدنی تقلبی: در اوایل دهه 70 اسمیت عملاً کار را متوقف کرده بود ، او در برخورد با “زندگی” بود و یکی از مینیماتا آخرین گزارش او بود. اما لویتاس و نویسندگانش دیوید کسلر ، جیسون فرمان و استفان دیوترز برای بیرون آمدن از فضای عادی سینما هیچ کاری نمی کنند.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم The Postcard Killings

Minamata

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *