دانلود فیلم Jungle Cruise


Jungle Cruise

دیزنی دوباره امتحان می کند: کمپانی میکی موس فیلم جدیدی را راه اندازی می کند که مستقیماً بر اساس یک جذابیت تاریخی در پارک دیزنی لند ساخته شده است. جنگل کروز در واقع یک محصول اصلی جدید است که نشانه داستان آن را از پارک آبی به همین نام که در چهار پارک مختلف دیزنی در سراسر جهان قرار دارد ، جلب می کند.
نقشه این فیلم که در اوایل دهه 1900 تنظیم شده است ، از یک سفر علمی می گوید ، به رهبری لیلی هاستون ، برای یافتن درخت زندگی ، یک گیاه اسطوره ای با قدرت شفابخش عظیمی که به نظر می رسد در داخل جنگل قرار دارد. در کنار لیلی ، فرانک ، کاپیتان قایق رودخانه است که او را در داخل محوطه سبز راهنمایی می کند ، و برادر کوچکتر مک گرگور. با این وجود ، برای قرار دادن چوب در چرخ های تیم ، یک سفر رقیب وجود دارد که قصد دارد ابتدا به درخت برسد.
اولین بازی در دیزنی برای Jaume Collet-Serra که پس از یک سری فیلمهای اکشن سخت و ناب ، برای دومین بار در حرفه خود به تولیدی برای کل خانواده (با مخاطب هدف کم و بیش مشابه) در حرفه خود می آید. او در سال 2007 فقط Living a Dream – Goal! 2 را کارگردانی کرده است). Jungle Cruise با هدف بازتولید افتخار در جعبه دزدان دریایی کارائیب و پروژه ای است که شرکت Burbank از آن بسیار دوست دارد: دیزنی می خواهد پس از موفقیت آخرین مارول ، به ساخت صدای بزرگ حتی با تولیدات “درون زا” بازگردد. فیلم ها و حماسه جنگ ستارگان.
هیچ هزینه ای برای بازیگران هزینه نشد و دو نقش نود مانند امیلی بلانت و دوین جانسون را برای نقش های اصلی استخدام کرد: اگر بازیگر انگلیسی به معنای یقین مطلق برای استعداد و مهارت است ، The Rock در سالهای اخیر شهرت خود را ایجاد کرده است “قهرمان برای کل. خانواده “گرانیت ، که باعث شد او به ترکیبی از عنصر اکشن ، هنوز هم بسیار مهم در فیلم های خود ، با این کمدی ، پاسخی عظیم در مخاطب پیدا کند. در کنار آنها یک باتری بسیار محکم از شخصیت ها پیدا می کنیم: از Édgar Ramírez و Jesse Plemons در نقش آنتاگونیست ها ، گرفته تا جک وایتهال در مک گرگور هاستون و پل Giamatti.

مطالب پیشنهادی  Like a Boss

Jungle Cruise فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *