دانلود فیلم I Still Believe


I Still Believe

چند سالی است که دنیای شگفت آور و حاصلخیز راک مسیحی آمریکایی به تولید فیلم گسترده ای پیوسته است که در آن برادران اروین (ترانه ای برای پدر من) حاملان استاندارد هستند. تولید جدید آنها ، Cosa le mi mi di te ، عنوان اصلی من هنوز باور دارم ، داستان غم انگیز و عاشقانه جرمی کمپ و همسر اولش ملیسا لین هنینگ-کمپ را که در سن 21 سالگی و در 23 سالگی درگذشت ، روایت می کند. تومور
هنوز هم باور نه تنها عنوان اصلی فیلم بلکه اولین ترانه ای است که جرمی کامپ پس از مرگ همسرش ملیسا نوشت. پیام این هنرمند دقیقاً با مذهب کاتولیک پیوند خورده است و با ترانه خود مجدداً تأکید می کند که علی رغم عزاداری دردناک ، ایمان خود را از دست نداده است.
فیلم Cosa mi mi di te در 19 مارس در سینماها اکران می شود و به کارگردانی اندرو و جان اروین ساخته شده است. در حالی که فیلمنامه توسط جان تنها و در کنار جون گان و مادلین کارول ساخته شده است. این داستان از عروسی جرمی کمپ با ملیسا ، سپس از ماه عسل زیبا (جاودانه ترانه راه رفتن با ایمان) و کشف این که شر غیرقابل تحمل که دختر را گرفتار کرده بود باز می گشت. بیماری که چند ماه پس از عروسی او را از بین می برد.
برای گفتن این داستان نمایشی ، یک بازیگر فوق العاده به سرپرستی بازیگر و نوازنده نیوزیلند KJ Apa که بسیاری نیز در ایتالیا آن را خواهند شناخت ، زیرا او در نقش شخصیت اصلی و موهای قرمز آتشین ، Archie Andrews در سریال Riverdale مشغول است. در کنار او ، او به کفش همسر جوانش بریت رابرتسون سقوط کرد ، چهره دیگری که از طرف دوستداران سریال های آمریکایی از آنجایی که او ستاره زندگی غیرمنتظره با بازی لوکس کاسیدی بود در حالی که در فیلم “راز مخفی” کاسی بلیک است شناخته شد. اما در بخش های ثانویه است که ما شگفتی های واقعی را می یابیم. گری سینیز ، در حقیقت ، علاوه بر اینکه بازیگر خوبی است (فارست گامپ ، سریال spin off CSI: NY در میان بسیاری از عناوین) به نوبه خود یک موسیقیدان عالی (بیسیست Lt. Dan Band) پدر تری کمپ جرمی است. . در حالی که برای نقش مادر شانیا تواین به عنوان خواننده مشهور کشور مبدا کانادایی با گشت و گذار در سینما (نقاشی تجارت) خوانده می شد و همچنین در ایتالیا با عنوان “این مرا تحت تأثیر قرار نده” مشهور بود.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Artemis Fowl

I Still Believe فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *