دانلود فیلم Hunters


دانلود فیلم Hunters

یونس در سال 1977 یک پسر یهودی در نیویورک است ، او یک زن جوان است و سعی دارد با فروش چمن مقداری پول به خانه بیاورد ، اما بی تجربگی او بلافاصله او را با یک قلدری ضد ستیزی دچار مشکل می کند. تراژدی واقعی که زندگی او را ناامید می کند ، قتل مادربزرگش است ، زیرا او شاهد واقعیت پنهانی بوده و خود را به خاطر مداخله نکردن نمی بخشد. دوست ثروتمند زن ، مایر Offerman ، به او این فرصت را می دهد که دوباره قدرت خود را به دست آورد و انتقام بگیرد و انتقام بگیرد و در پایان او را با باند شکارچیان نازی معرفی کند. تیم جونا و مایر به زودی متوجه خواهند شد که توطئه ای برای ساخت رایش چهارم در آمریکا در حال انجام است.
این سریال توسط جردن پیل ساخته شده و توسط نویسنده عبری دیوید ویل ساخته شده و ساخته شده است ، سریال در سینمای تارانتینو ، بین Inglourious Basterds و Grindhouse – اثبات مرگ ، ساخته می شود ، اما فاقد یک دیدگاه اخلاقی قوی است.
حکایت های بیشمار درباره ابرقهرمانان در بین دوستان ، فقط آغاز بازتاب انتقام و عدالت است که از شکارچیان عبور می کند ، جایی که به نظر می رسد این موضوع گاه به گاه در مقابل سوء خشونت در سواره نظام می گذرد و سپس با زور به مرکز داستان باز می گردد. در حقیقت یونا برای در آغوش گرفتن راه های تیم زمان می برد ، او نمی تواند بکشد و غالباً تعجب می کند که مادربزرگش چه می خواستند ، اما به نظر می رسد که کاریزمای مایر Offerman او را به علت اصلی تبدیل می کند. روکسی جونز ، که از نظر یونس به عنوان قهرمان blaxploitaion ظاهر می شود ، به زودی خود را در یک غوغا با یک نازی می یابد و در اثر درگیری دچار آسیب دیدگی می شود. حتی ساده ترین کار برای کشتن کاراکترهایی مانند جو آسیایی تاورانس آسیا و خواهر راهبه انگلیسی هریت ، آشفته و مزاحم به نظر می رسد و فقط برای خندیدن در مورد آن نیست.
اگرچه در ابتدا ، مطابق با ساده لوح یونس ، انتقام گرفتن از نازی ها به نظر می رسد یک سرگرمی سرگرم کننده سبک باستر ، به زودی به یک موضوع آسیب زا و یک تباهی اخلاقی نامحلول تبدیل می شود. موری و مندی مارکوویتز به طور خاص آن را زندگی خواهند کرد ، که در طول زندگی رویای این را داشتند که بتوانند از مرد انتقام بگیرند اما وقتی او را به عنوان یک زندانی پیدا کردند ، دیگر نمی دانند با آن چه کار کنند. همچنین تقابل بین تقابل Offerman و Simon Hunter شکارچی واقعی نازی ، با بازی جود هیرش ، که معتقد به لزوم رساندن مجرمان جنگ به عدالت است تا به سطح خود نرسد. وی اظهار داشت که شاید این آزمایش بزرگ بزرگی باشد که یهودیان باید از آن عبور کنند و این سریال به پایان می رسد که در یکی از آخرین پیچش ها به او دلیل می دهد.
از طرف دیگر ، حتی روش های باند در صورت توطئه های بیشربولیکی توجیهات خود را می یابند که دولت آمریكا با حضور نازی ها در قلمرو خود ، کاملاً قادر به متوقف كردن نیست. در عباراتی که عملیات Paperclip را توصیف می کند ، که نازی ها را به آمریکا آورده بودند ، یا فرصت های فراوانی که در ناسا داشتند و گسترش ضد ستیزی و نژاد پرستی در بین سفید پوستان آمریکایی ، نفوذ جردن پیل به وضوح نمایان می شود. لحن غالباً طنزآمیز است ، با پرده های تبلیغاتی و دیگر موارد جالب ، مانند یک مسابقه خیالی درباره دلایل نفرت از یهودیان ، اما چندین جمله وجود دارد که واقعیت هایی را نشان می دهد که واقعاً اتفاق افتاده است. در این کار دیدن سریال با نگاهی هر از گاهی به رابط X-Ray فیلم Prime ، در نسخه انگلیسی آن ، که چیزهای مختلف نمایش داده می شود ، مفید است و اطلاعاتی راجع به وقایع واقعی و کدام ساختگی ها مفید است. معنای آنهایی که آخرین آنها هستند.

مطالب پیشنهادی  هیچ وقت برای مردن

Hunters فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *