دانلود فیلم High Note


High Note

گریس دیویس یکی از بزرگترین ستاره های پاپ جهان است. یا بهتر ، مطمئناً چنین بود: این در واقع یک ستاره عظیم است ، که هنوز مورد تحسین عموم مردم است ، اما در آغاز آنچه که به نظر می رسد با توجه به سن او ، یک کاهش طولانی و نسبتاً کند است. خیلی بد است که این هنرمند تمایل زیادی به استعفا خود در برابر ناپدید شدن ندارد و تصمیم دارد یک آلبوم اجاره افکت را با آلبوم های جدید جدیدی روانه بازار کند. این بدیهی است که به افزایش نمایی در حجم کار مگی ، دستیار شخصی گریس ، که در تئوری می تواند یک متخصص و تهیه کننده موسیقی با استعداد در زمینه های چیدمان و آهنگسازی باشد ، تبدیل می شود ، اما کسی که خودش را پیدا می کند باید خواننده را در همه هوس خود خوشحال کند (یا تقریباً) و به عنوان محرم ، کودک نگهدار و مرجع خود عمل کند. از لحاظ حرفه ای ، دو زن با تشکر از این امکان که آلبوم جدید گریس به هر دو ارائه می دهد ، قادر به تغییر زندگی خود هستند.
کمدی با یک موسیقی حرفه ای قوی از یک طرف اما این فرصتی را برای از دست دادن یک طرح عاشقانه از سوی دیگر نیز از دست نمی دهد ، دستیار ستاره بالاتر از همه داستان دوستی دو شخصیت را با ، درون ، یک امر بدیهی اما نه برای این پیام آشکار حمایت از توانمندسازی زنان ، موضوعی که بطور فزاینده ای در فیلمهای معاصر تکرار می شود ، دقیقاً به دلیل حساسیت کنونی (در دنیای سینما ، پس از رسوائی وینشتین به ویژه احساس می شود).
کارگردان نیوشا گاناترا ، فیلمساز ارجمند هندی است اما متولد شد و با بازیگری ، نوشتن فیلمنامه (او در واقع نویسنده نیز هست) و دقیقاً با کارگردانی ها بین ایالات متحده و کانادا آموزش دیده است: ما در پنجمین کار او هستیم برای یک صفحه بزرگ ، که تنها یک سال بعد ظاهر می شود و بعد از آن وجود دارد کاترین ، یک کمدی درخشان دیگر با بازیگران اما اما تامپسون.
در مورد بازیگران ، شخصیت اصلی اقتباسی فیلم از حماسه های Fifty Shades Dakota Johnson را در نقش مگی می یابیم ، در حالی که گریس توسط Tracee الیس راس بازی می کند. این دو بازیگر اول نیز به کلوین هریسون جونیور ، رپر یخ مکعب درگیر در یک بازیگر جدید مرتب شده اند ، بازیگر احیا شده بیل پولمن (بازیگر بسیار محبوب در دهه 90 ، که مطمئنا خیلی ها آن را به یاد می آورند) ، ژوئن دایان رافائل ، ادی ایزارد ، بن لوییس. و دنیز آکدنیز.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Falling

High Note فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *