دانلود فیلم Gretel and Hansel


دانلود فیلم Gretel and Hansel

کلاسیک عالی از افسانه های برادران گریم به سینما باز می گردد اما ، این بار ، فضای مناسب را به شخصیت اصلی داستان از همین عنوان اعطا می کند: گرتل و هانسل با دلیل سنتی داستان را با عنوان سنتی داستان بازی می کنند. زیرا بلافاصله روشن می شود که آن دختر است که شخصیت حل کننده کل روایت است.
طرح همیشه یکسان است: دو برادر جوان – به ترتیب در این نسخه شانزده و هشت ساله – خود را در یک جنگل تاریک ، غیرقابل مهار و شبح وار ، تنها و مجبور به مراقبت از خود می یابند. گرتل ، بزرگتر و هانسل ، برادر کوچکتر ، با هولدا ملاقات می کنند ، زنی که معلوم است جادوگر شیطانی قدرتمند است. بقیه ، بیش از تاریخ ، تاریخ است.
پشت دوربین اوز پرکینز ، کارگردان ، بازیگر و فیلمنامه نویس آمریکایی را در سومین تجربه خود در کارگردانی یک فیلم مشاهده می کنیم. متخصص در رگ وحشت ، که او قبلاً با او آزمایش کرده است من موجودی زیبا هستم که در این خانه و بهمن ماه زندگی می کند – معصومیت شر ، دو اثر قبلی او ، این بار پرکینز با داستانی سنجیده می شود که توسط همه بررسی و بازبینی شده است ، بارها و بارها بازنویسی شده و دوباره بازنویسی شده است.
تقویت شده با سلیقه خاص خود برای جوهای تاریک و وحشت به وسیع ترین مفهوم ممکن ، این بار کارگردان می خواهد با فشار آوردن خیلی سخت در جبهه پیشنهادات ترسناک و ترور که می گوید داستان هانسل و گرتل را بگوید. در نسخه اصلی برادران گریم کاملاً فاقد نسخه است. به این معنا ، تریلر قبلاً ایده نسبتاً دقیقی از جو فیلم ارائه می دهد: سبک ، کم رنگ ، هولناک و بسیار مزاحم.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم The Invisible Man

Gretel and Hansel فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *