دانلود فیلم Ghostbusters Afterlife


دانلود Ghostbusters Afterlife

سی سال پس از وقایع روایت شده در Ghostbusters 2 ، Callie Spengler به همراه دو فرزندش Trevor و Phoebe (نوه های Egon) به سمت حومه شهر ، در شهر Summerville ، جایی که پدربزرگ Egon برای آنها مالکیت یک مزرعه نیمه کنترل شده است ، حرکت می کند. در اینجا ، این دو پسر به تدریج پیوندی را پیدا می كنند كه آنها را به پدربزرگشان وحدت می دهد و بنابراین برای كل تیم Acchiappafantasmi كه دکتر. Spengler بخشی بود ، بدیهی است که توسط پزشکان Venkman ، Stantz و Zeddermore نیز تشکیل شده است. در عین حال ، به نظر می رسد ناآرامی هایی در زیر زمین ، درست زیر Summerville ، وجود دارد که هر روز با وجود اینکه در بالای یک گسل لرزه ای ساخته نشده ، پس لرزه ها و لرزه هایی را تجربه می کند. پروفسور گروبرسون ، همچنین با کمک یکی از معلمان مدرسه خود ، تحقیقات Trevor و Phoebe راجع به این رمز و راز آغاز می کنند که شاید ، کاملاً از حرفه پدربزرگ معروف آنها جدا نشده باشد.
برای کارگردانی جیسون ریتمن ، فرزند آن ایوان که دو فصل اول – فراموش نشدنی – دهه 80 را امضا کرد ، Ghostbusters اصلی برای سومین بار بر روی صفحه نمایش باز می شود به جز مرحوم هارولد رامیس ، که در سال 2014 درگذشت.
بنابراین فیلم دنباله ای واقعی است نه راه اندازی مجدد یا اسپینوف ، کاملاً با استمرار داستانی که در دو فیلم اول گفته شده که در واقع ، برخی بازیگران حاضر در این تولید جدید ، خود را طرفداران مطلق اعلام کرده اند (مانند خود ریتمن ، که ، بدون درگیری خانواده با حق رای دادن ، اطمینان حاصل کرده است که شما عاشق جهان Ghostbusters به ​​اندازه هر کسی که در دهه 80 بزرگ شده است).
این کارگردان همچنین گفت که این فیلم بازی نیرویی دیگر به شلیک Ghostbusters در سال 2016 ، راه اندازی مجدد زن به کارگردانی Paul Feig اشاره نمی کند.
بیل موری ، دن آیکروید و ارنی هادسون نقشهای مربوط به خود را پس از سی سال از سر می گیرند ، اما سیگورنی ویور و آنی پوتز نیز جزئی جدایی ناپذیر از افراد برگشت پذیر هستند (او منشی جانی ، شخصیتی است که مورد علاقه طرفداران حق رای دادن است). جانبازان ، با این حال ، به عنوان تقویت کننده برای شخصیت های جدید این سوم / چهارم (اگر فیلم 2016 را هم حساب کنید) عمل می کنند ، زیرا در حقیقت نقش های اصلی – نقش های این دو برادر اسپنگلر ترور و کاللی – تحت پوشش قرار می گیرند. فین ولفهارد و مکنا گریس. ما به کمک مادرشان فبی ، کری کاون را می یابیم و سرانجام در بخشی از پروفسور ، پل راد وجود دارد. گرووبسون

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم The Grudge

Ghostbusters Afterlife فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *