دانلود فیلم Dispatches from elsewhere


دانلود Dispatches from elsewhere

پیتر کارمند یک سرویس پخش موسیقی قانونی است که نمی تواند معنای واقعی زندگی خود را پیدا کند. او روز به روز خودش را می کشد ، زندگی می کند یک روال همیشه یکسان ، که در آن پیدا کردن چیزی برای چسبیدن به آن دشوار است تا احساس کند ، اگر نه خوشحال ، حداقل راضی است. به نظر می رسد پاسخ به تردیدهای وجودی او روزی بیش از حد پا به هوا می شود ، ظاهراً مانند بقیه ، جایی که او چندین بار با همان آگهی ها روبرو می شود.
پیتر که از این سالگرد تحت تأثیر قرار گرفته بود ، تصمیم می گیرد با شماره چاپ شده روی برگه ها تماس بگیرد: آنها از موسسه ژژونه به او پاسخ می دهند و از او دعوت می کنند تا در محل برگزاری ، جایی که او قهرمان مراسم آغاز خواهد بود ، حاضر شود. با این حال ، قبل از وقوع این امر ، پیتر پس از رسیدن به جژون ، پیام هایی را از یک “جامعه دیگر در” غیر مشخص دریافت می کند ، که به وی از موسسه جژون هشدار می دهد ، او را مجبور به ترک ساختمان می کند و سپس فرار می کند ، تا رسیدن به یک فروشگاه ، جایی که او با زنی به نام سیمون ملاقات می کند. این دو توافق می کنند که با هم کار کنند و معماهایی را که در جای دیگر به آنها ارائه می دهد حل کنند: به نظر می رسد همه اینها پیتر را خوشبخت تر می کند ، او احساس می کند قادر است تا آخر زندگی کند اما پس از پایان “مأموریت” به خانه بازگشت ، این احساس تمام می شود ، روزها شروع می شوند همان.
با این حال ، هنگامی که در جای دیگر به پیتر می گوید برای شرکت در یک بازی جدید ، هیجان دوباره تشدید می شود: در اینجا ، سه هم تیمی جدید از جمله سیمون به کارمند منصوب می شوند. دو نفر دیگر جانیس ، زنی هفتاد ساله و فردوین ، مردی باهوش اما پارانویا هستند. ماموریت یافتن کلارای خاص به این گروه سپرده شده است. در حالی که سعی می کنند یک برنامه عملیاتی ارائه دهند ، این چهار نفر متوجه می شوند که هر یک از آنها ایده بسیار متفاوتی از ماهیت واقعی جامعه در جای دیگر و آنچه در پشت این “بازی” بسیار پیچیده نهفته است ، دارند.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Avenue 5

Dispatches from elsewhere فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *