دانلود فیلم Coffee and Kareem


دانلود فیلم Coffee and Kareem

پلیس جیمز قهوه در زندگی خود دو مشکل دارد: او بی کفایت و عاشق ونسا منینگ است. خیلی بد او مادر عزیز کریم وحشتناک است ، دوازده ساله سرکش و انزجار که آماده روبرو شدن با قاچاقچیان مواد مخدر برای از بین بردن ناپدری مشتاق ناشناخته است. یک بلای جسورانه بین اعضای خانواده و جنایتکار که می بیند آنها در حال جنگیدن ، فرار ، توهین به یکدیگر ، آشنایی با یکدیگر و جنگیدن کنار هم هستند.
کریم دوازده ساله ، عاشق زبان ناپاک ، با رویای تبدیل شدن به رپ و Myke Tyson به عنوان الگوی زندگی ، یک شخصیت معمولاً Netflix است.
به نظر می رسد که از Stranger Things خارج شده است (ممکن است این یکی دیگر از دوستان این گروه باشد ، در گاتن ماتاراززو ، اما مبتذل تر) ، مانند پایان دنیای لعنتی. از طریق اوست که کارگردان مایکل داور زندگی آنچه را که یک ماجراجویی غیرمعمول خانوادگی است ، می دهد: فرار دو نفر از جنایتکاران فاسد و پلیس که فرصتی برای آشنایی با یکدیگر – و جلوی توهین به یکدیگر – می شود.
اختلاط شخصیت های متضاد به خودی خود باعث نشاط و خوشحالی می شود ، سپس با جوک های میخانه ، زبان عامیانه حومه شهر یا میمون به سبک رپر پر می شود ، در بعضی مواقع خنده دار می شود. عمدانه طنز ، مسلماً اغراق آمیز ، با تصاویر پس زمینه و سایر صحنه های سطح زوال عقل ، فیلمی است که به وضوح ادعای دیگری جز سرگرمی و سرگرمی بیننده ندارد.
یک فیلم غیرقانونی سیاسی کلانشهر b برای استنباط و ایجاد خنده مردم در مورد همه چیز ، از مشکلات نوجوانان گرفته تا فساد ، از قاچاق مواد مخدر گرفته تا نژادپرستی ، از اضطراب اجتماعی گرفته تا مسائل خانوادگی.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Locke & Key

Coffee and Kareem فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *