دانلود فیلم Coffee and Kareem


دانلود فیلم Coffee and Kareem

پلیس جیمز قهوه در زندگی خود دو مشکل دارد: او بی کفایت و عاشق ونسا منینگ است. خیلی بد او مادر عزیز کریم وحشتناک است ، دوازده ساله سرکش و انزجار که آماده روبرو شدن با قاچاقچیان مواد مخدر برای از بین بردن ناپدری مشتاق ناشناخته است. یک بلای جسورانه بین اعضای خانواده و جنایتکار که می بیند آنها در حال جنگیدن ، فرار ، توهین به یکدیگر ، آشنایی با یکدیگر و جنگیدن کنار هم هستند.
کریم دوازده ساله ، عاشق زبان ناپاک ، با رویای تبدیل شدن به رپ و Myke Tyson به عنوان الگوی زندگی ، یک شخصیت معمولاً Netflix است.
به نظر می رسد که از Stranger Things خارج شده است (ممکن است این یکی دیگر از دوستان این گروه باشد ، در گاتن ماتاراززو ، اما مبتذل تر) ، مانند پایان دنیای لعنتی. از طریق اوست که کارگردان مایکل داور زندگی آنچه را که یک ماجراجویی غیرمعمول خانوادگی است ، می دهد: فرار دو نفر از جنایتکاران فاسد و پلیس که فرصتی برای آشنایی با یکدیگر – و جلوی توهین به یکدیگر – می شود.
اختلاط شخصیت های متضاد به خودی خود باعث نشاط و خوشحالی می شود ، سپس با جوک های میخانه ، زبان عامیانه حومه شهر یا میمون به سبک رپر پر می شود ، در بعضی مواقع خنده دار می شود. عمدانه طنز ، مسلماً اغراق آمیز ، با تصاویر پس زمینه و سایر صحنه های سطح زوال عقل ، فیلمی است که به وضوح ادعای دیگری جز سرگرمی و سرگرمی بیننده ندارد.
یک فیلم غیرقانونی سیاسی کلانشهر b برای استنباط و ایجاد خنده مردم در مورد همه چیز ، از مشکلات نوجوانان گرفته تا فساد ، از قاچاق مواد مخدر گرفته تا نژادپرستی ، از اضطراب اجتماعی گرفته تا مسائل خانوادگی.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم The Good Lord Bird

Coffee and Kareem فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *