دانلود فیلم Brahms- The Boy II


Brahms- The Boy II

چندی پس از پایان وقایع روایت شده در The Boy ، خانواده جدید تصمیم می گیرند به عمارت هلشایر نقل مکان کنند ، خانه ای که زمانی خانه خانواده Heelshire بود ، دقیقاً در حومه انگلیسی دفن شد و از همه چیز و همه جدا شد. شان و لیزا ، زن و شوهر ، فرزندی دارند ، فرزندی بسیار باهوش اما در عین حال مشکل ساز به نام جود که پس از یک دوره اولیه سازگاری در خانه جدید ، وجود یک عروسک چینی را کشف می کند که به او علاقه مند می شود او را مورد توجه قرار دهد. دوست واقعی. این عروسک را برامس می نامند و ملاقات با او زندگی مستاجرین جدید عمارت هلشایر را برای همیشه تغییر خواهد داد.
دنباله مستقیم فیلم The dist disting The Boy ، فیلمی ترسناک که در سال 2016 منتشر شد ، این دنباله نیز به کارگردانی ویلیام برنت بل ، کارگردان فصل اول (و همچنین سایر تولیدات در همین ژانر ، مانند Stay Alive ، چهره دیگر شیطان یا لا دگرگونی شر.
با این حال بازیگران کاملاً تجدید می شود: فراتر از موضوع مشترکی که آشکارا از خانه و عروسک مزاحم تشکیل شده است ، شخصیت هایی که در این داستان جدید با آنها ارتباط داریم که با عمارت هلشایر ملاقات می کند ، کاملاً جدید هستند. و این بار مخاطرات در حال افزایش است: اگر چند سال پیش یک زن جوان – کم و بیش تنها – که مجبور بود با اسرار ویلای انگلیسی سر و کار داشته باشد ، اکنون این یک خانواده کامل است که با حضور تاریک براهمز روبرو شوند. و سؤالاتی را که چهره همیشه خندان (اما همچنین نگران کننده) عروسک به همراه می آورد ، برای همه مدیریت کنید.
در نقش شخصیت اصلی – به نام لیزا – ما شخصیت پیشین Dawson’s Creek شخصیت کتی هولمز را می یابیم ، در اینجا در اولین فیلم از سه فیلم اکران شده در سال 2020 که در آن کار کرده است و مطمئناً نام تولید آن است. در کنار او ، بازیگران همچنین نقش سابق The Mentalist Rigsby Owain Yeoman را به عنوان Sean و بازیگر کودک کریستوفر Convery در نقش جود می بینند. مهمترین نقشهای دیگر حق تقدم رالف اینسون ، آنجلی جی و جولی کالینز است.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم Shirley

Brahms- The Boy II

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *