دانلود فیلم Antebellum


دانلود فیلم Antebellum

ورونیکا نویسنده موفقی است که ظاهرا کاملاً به لطف دستیابی به شغلی که همیشه در آرزویش بوده ، در زندگی کاملاً به دست آمده است. او وقتی زندانی می شود که در یک واقعیت موازی وحشتناک زندانی شود ، جایی که هر لحظه می تواند آخرین لحظه باشد ، وضعیت او به شدت تغییر می کند. برای جلوگیری از گرفتاری همیشه در این دنیای وحشت و وحشت ، Veronica باید پرده از راز دیوانه و باستانی که در پشت این همه درد و رنج پنهان است ، قبل از اینکه خیلی دیر شود ، پرده برداشت.
Antebellum تریلر نسل جدیدی است که با دوزهای بزرگی از سینمای ترسناک مخلوط شده و قادر به تحریک عجله آدرنالین بسیار قوی در مخاطبان است ، تولید شده توسط Lions Gate و Sean McKittrick ، ​​در میان دیگران همچنین Scappa – Get Out ، BlackKklansman ، Noi و Donnie Darko. .
داستان دو هواپیمای زمانی متفاوت را با هم می آمیزد که در آن واقعیت معاصر و گذشته استعماری و برده داری ایالات متحده آمریکا با هم همپوشانی دارند و یک تضاد آشکار بین امروز ، رضایت بخش اما ناقص و دیروز ، وحشتناک ، پریشان کننده ، سرکوبگر و اساساً ناعادلانه ایجاد می کند. این دو کارگردان جرارد بوش و کریستوفر رنس ، نویسنده هایی نیز از سوژه ها و فیلمنامه ها هستند که چند سالی است که به صورت جفت کار می کنند اما برای عموم مردم کاملاً شناخته نشده نیستند زیرا آنها عمدتا در دنیای فیلم های کوتاه فعال بودند: در در حقیقت ، این فیلم اولین تولید عالی است که با آن خودشان را اندازه می گیرند.
بازیگران نقش اصلی را ژانیل مونه ، یک هنرمند چند وجهی با اصالت اهل کانزاس می بینند که بیش از ده سال در دنیای موسیقی فعالیت داشته است (او سه رکورد و برخی EP را به اعتبار خود دارد) و کسی که به سینما و تلویزیون نقل مکان کرده در سالهای اخیر ، همچنین در مهتاب ظاهر می شود. آنها شرکت او را غنی سازی کارکت بازیگران حاضر می دانند: اریک لنگ ، بازیگر کودک سابق جنا مالون (که طرفداران دونی دارکو احتمالاً در نقش گرتچن راس به خاطر خواهند آورد) ، جک هاستون ، کیرسی کلمونز و گابوری سیدیبه که حضور دائمی سریال Empire.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم The Very Excellent Mr. Dundee

Antebellum

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *