آخرین اندازه گیری کامل


دانلود آخرین اندازه گیری کامل

جنگ کثیف ویتنام بار دیگر زمینه ای برای قهرمانی ، اسرار تاریک و توطئه در Era mio Figlio (عنوان اصلی آخرین اندازه گیری کامل) است. این فیلم به کارگردانی تاد رابینسون با الهام از داستان واقعی ویلیام اچ. پیلزنبرگر ، پیراپزشکی است که در یکی از خونین ترین قسمتهای این درگیری موفق شد با قربانی کردن جان خود بیش از 60 سرباز را نجات دهد.
بازیگر اصلی در کنار گروهی از ستاره های مشهور و در حال حاضر سالخورده سینما ، سباستین استن است ، نامی که باید در مورد آن بیاموزیم. او به لطف بازی در نقش باکی بارنز در جهان سینمایی مارول مشهور شد و قبل از اینکه فرزند من باشد در فیلم Tonya شرکت کرد. اما به زودی دوباره او را در نقش قهرمانانه سرباز زمستانی در یک مینی باکس مارول با The Falcon خواهیم دید.
این پسرم در دو دوره زمانی پخش شده بود ، یکی در سال 1966 با بازگو کردن یک مأموریت خونین که در طول جنگ ویتنام رخ داد ، و 32 سال بعد وقتی یک عامل پنتاگون ، اسکات هافمن با بازی سباستین استن ، شروع به تحقیق درباره درخواست مدال کرد. افتخار برای پیراپزشک ویلیام اچ. پیلزنبرگر (که چهره جرمی ایروین را دارد) که علی رغم عملکرد بد قهرمانی که توسط مرد جوان انجام شد رد شد.
هافمن این فرصت را دارد که با دوست قهرمان افتاده و همراه با مأموریت صحبت کند ، نقشی که ویلیام هورت را پیدا می کنیم: او نیز با سابقه در فیلم های مارول با بازی در تادئوس “تندربولت” راس. در طول تحقیقات ، وی همچنین با والدین پیلزنبرگر ، که چهره کریستوفر پلامر و دایان لادد دارند ، ملاقات می کند. کم کم توطئه ای به وجود می آید تا از پیراپزشک قهرمانانه به رسمیت نرسد و شناخت شایسته خود را بدست آورد. یک برنامه شوم برای مخفی کردن یک راز وحشتناک ، اما تحقیقات حتی اگر حرفه و زندگی در معرض خطر باشد ، متوقف نمی شود.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم All Together Now

آخرین اندازه گیری کامل
فیلم تو سریال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *